• امروز : سه شنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۹
  • برابر با : 6 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Tuesday - 19 January - 2021

همایش معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه

  • کد خبر : 4172
  • ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
همایش معرفی توانمندی ها و فرصت های سرمایه گذاری استان کرمانشاه

کیوان کاشفی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز تاریخ برگزاری این همایش را ۱۷ دی ماه و مکان آن را هتل اسپیناس تهران اعلام نمود و گفت: برابر هماهنگی بعمل آمده این همایش با رویکرد تمرکز بر جذب سرمایه گذاران داخلی برگزار خواهد شد و تعداد۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری در حوزه های […]

کیوان کاشفی در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز تاریخ برگزاری این همایش را ۱۷ دی ماه و مکان آن را هتل اسپیناس تهران اعلام نمود و گفت: برابر هماهنگی بعمل آمده این همایش با رویکرد تمرکز بر جذب سرمایه گذاران داخلی برگزار خواهد شد و تعداد۵۰۰ شرکت و هلدینگ بزرگ سرمایه گذاری در حوزه های مختلف عمرانی – صنعتی – معدنی – کشاورزی – گردشگری و خدمات، حضور خواهند داشت. وی از ویژگیهای این همایش، حضور مقامات بلند پایه کشوری و استانی یاد کرد که تاکنون حضور ریاست مجلس شورای اسلامی – رئیس کل بانک مرکزی – رئیس اتاق بازرگانی ایران و وزیرنفت قطعی شده است. همچنین ظرفیت های قابل توجه برای سرمایه گذاران بعمل آمده است. رئیس اتاق کرمانشاه گفت: به همراه دعوتنامه ها بسته کاملی از فرصت ها و بسته های سرمایه گذاری به همراه توجیهات مالی مورد نیاز جهت مدعوین ارسال گردیده که کمک به آشنایی بیشتر آنان با موقعیت و وضعیت استان خواهد داشت. همچنین رایزنیهایی بعمل آمده، که تعدادی از پروژه ها تا زمان همایش قطعی و تفاهم نامه های مربوطه آن با دستگاه ها، در حاشیه مراسم به امضاء برسند.
کاشفی ضمن تاکید بر ارائه جذاب از فرهنگ و آئین استان در مراسم ابراز امیدواری کرد که این مراسم با شکوه کامل برگزار گردد و رایزنیهای بعد از مراسم جهت اجرایی شدن توافقات با استقرار دبیرخانه دائمی سرمایه گذاری ادامه یابد. وی همچنان خبر از بررسی های لازم جهت برگزاری این مراسم با حضور سرمایه گذاران خارجی در سال آینده را داد و اظهار امیدواری کرد تجربیات حاصله از این همایش بتواند بر ضعف قدیمی استان در جلب و جذب سرمایه گذار غلبه نموده و موجب بهبود فضای کسب و کار استان گردد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4172
  • 239 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه