• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

همدلی و همراهی رمز دستیابی به موفقیت و توسعه ورزش در کشور است

  • کد خبر : 2495
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴
همدلی و همراهی رمز دستیابی به موفقیت و توسعه ورزش در کشور است

به گزارش ” پاتاق نیوز “ سید قاسم جاسمی که در آیین تجلیل از هیأت‌ها و باشگاه‌های ورزشی برتر استان کرمانشاه سخن می‌گفت، از ایجاد زمینه‌های مناسب حمایتی و هدایتی برای توسعه همه جانبه ورزش خبر داد. او اظهار داشت: برای پرورش قهرمانان به طراحی فرآیند‌های متوالی و مستمر با برنامه ریزی دقیق که قابلیت […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ سید قاسم جاسمی که در آیین تجلیل از هیأت‌ها و باشگاه‌های ورزشی برتر استان کرمانشاه سخن می‌گفت، از ایجاد زمینه‌های مناسب حمایتی و هدایتی برای توسعه همه جانبه ورزش خبر داد.
او اظهار داشت: برای پرورش قهرمانان به طراحی فرآیند‌های متوالی و مستمر با برنامه ریزی دقیق که قابلیت اجرایی داشته باشد، نیاز داریم که در این عرصه نقش هیأت‌ها و باشگاه‌های ورزشی بسیار پررنگ و مهم است.
رئیس فراکسیون ورزش‌های قهرمانی و پهلوانی مجلس افزود: با توجه ظرفیت‌های ایجاد شده در بخش ورزش، انتظار داریم با تجمیع امکانات و بهره مندی از دانش خبرگان و پیشکسوتان زمینه افتخار آفرینی ورزشکاران در میادین مختلف فراهم شود.
او ادامه داد:در این مسیر همه فدراسیون ها، هیأت‌ها و باشگاه‌های ورزشی ضمن استفاده از خدمات آموزشی و مشاوره‌ای شرایطی را فراهم نمایند که با بهره مندی ورزشکاران و مربیان و ارتقاء سطح دانش این عزیزان شاهد موفقیت بیشتر باشیم.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: در کرمانشاه شرایطی را در مجمع نمایندگان استان پیگیری خواهیم کرد که امکان حمایت از قهرمانان و اشتغال این عزیزان فراهم شود.
در ادامه این مراسم صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان به آمار تعداد ورزشکاران سازمان یافته استان کرمانشاه در سال ۹۶ اشاره کرد و بیان داشت: آمار ۷۰ هزار ورزشکار با شاخص سه و نیم درصد حاصل تلاش همه عزیزان برای جذب مردم به ورزش و برخورداری از خدمات پزشکی ورزشی بوده است.
رحیمی از نگاه ویژه ورزش و جوانان به همه هیأت ها، سمن ها، باشگاه‌ها و بخش‌های جوانان و ورزشی خبر داد و گفت:: ما به عنوان یک خانواده با رمز همدلی و همراهی برای موفقیت ورزشکاران و قهرمانان، حل مشکلات جوانان و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی گام برخواهیم داشت.
رحیمی حضور ۳۰ ورزشکار، مربی و داور اعزامی از کرمانشاه را در کاروان جاکارتا بسیار مطلوب ارزیابی و یادآور شد: ظرفیت‌ها و پتانسیل ورزش کرمانشاه همیشه سبب شده ملی پوشان زیادی در تیم‌های منتخب کشور در آوردگاه‌های مختلف داشته باشیم که امسال نیز سهمی چشمگیر در تعداد نفرات اعزامی به جاکارتا داریم به گونه‌ای که در رتبه پنجم کشور به لحاظ تعداد نفرات و با لحاظ جمعیت در رتبه اول قرار داریم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2495
  • 331 بازدید

برچسب ها