• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022
معاون استاندار کرمانشاه:

همراهی مردم دالاهو با ستاد مقابله با کرونا قابل قدردانی است

  • کد خبر : 14634
  • ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
همراهی مردم دالاهو با ستاد مقابله با کرونا قابل قدردانی است
دالاهو - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه از همراهی و مشارکت مردم شهرستان دالاهو به خصوص روحانیت شیعه، سنی و سادات اهل حق در مقابله با ویروس کرونا قابل قدردانی است.

به گزارش پاتاق نیوز، حسین خوش اقبال روز پنجشنبه در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا در دالاهو افزود:  دالاهو تنها شهرستان استان کرمانشاه است که تاکنون  وضعیت آن  زرد است و این مرهون همراهی مردم است.

وی اظهار داشت: انتظار داریم مردم همچنان پروتکل های بهداشتی را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تعطیلی دورهمی ها، عدم شرکت در مراسم شادی و عزا و زدن ماسک ادامه دهند تا بتوانیم زنجیره انتقال این بیماری را قطع کنیم.

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: گزارش های دریافتی از دستگاه های مختلف درگیر در مبارزه با ویروس کرونا، نشانگر توفیق استان و شهرستان ها در راستای اجرای شهید حاج قاسم سلیمانی است.

فرماندار دالاهو نیز در ادامه این جلسه گفت: پایه اصلی و محور تمام کننده طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مردم شهرستان هستند و  تا به امروز با احساس مسوولیت، مشارکتی همه جانبه و مثال زدنی در این راستا داشته اند.

کرم محمدی افزود: هماهنگی کاملی بین تمام اعضای قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونای شهرستان وجود دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه نیز گفت: اقدامات صورت گرفته در شهرستان دالاهو در حوزه مقابله با ویروس کرونا چشم گیر و شایسته قدردانی است.

جلیل بالایی افزود: ۲ مولفه باعت توفیق بیشتر در جهت مقابله با کرونا ویروس دراین خطه از میهن اسلامی موثر بوده اند که نخست وجود مردمی متحدو منسجم، پای کار بودن سادات  اهل و روحانیت و ماموستاهای شیعه و سنی و دوم، استقرار و فعالیت تیم مدیریتی مجرب، متعهد و با تجربه در شهرستان دالاهو است.

وی اظهار داشت: در اوایل دی ماه بحث ارزیابی عملکرد شهرستان ها در نحوه اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به عمل خواهد آمد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14634
  • 541 بازدید