• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

هوای کرمانشاه آخر هفته خنک می‌شود/ سرپل‌ذهاب گرم‌ترین نقطه استان

  • کد خبر : 10558
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
هوای کرمانشاه آخر هفته خنک می‌شود/ سرپل‌ذهاب گرم‌ترین نقطه استان

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای پنج‌شنبه و جمعه به طور نسبی از شدت گرما در سطح استان کاسته می‌شود. شهناز حق‌پرست اظهار داشت: با توجه به تحلیلی که از نقشه‌ها هواشناسی داشتیم هوای استان تا اوایل هفته آینده صاف تا قسمتی ابری در ساعاتی از بعدازظهر و اواخر […]

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای پنج‌شنبه و جمعه به طور نسبی از شدت گرما در سطح استان کاسته می‌شود.

شهناز حق‌پرست اظهار داشت: با توجه به تحلیلی که از نقشه‌ها هواشناسی داشتیم هوای استان تا اوایل هفته آینده صاف تا قسمتی ابری در ساعاتی از بعدازظهر و اواخر وقت هر روز به خصوص در نواحی شرقی استان همراه با رشد ابر وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار محلی خواهد بود.

وی ادامه داد: از لحاظ وضعیت دمایی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه به طور نسبی از شدت گرما در سطح استان کاسته می‌شود، اما در اوایل هفته آینده مجددا شاهد افزایش دما و گرم‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه، ادامه داد: طی ۲۴ ساعت آینده سرپل‌ذهاب با بیشینه دمای ۴۷ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان و شهرستان کنگاور با کمینه دمای ۱۸ درجه سانتی‌گراد به عنوان خنک‌ترین نقطه استان گزارش و به ثبت رسیده است.

حق‌پرست گفت: در این بازده زمانی دمای هوای کرمانشاه بین حداقل ۲۴ و حداکثر ۴۲ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10558
  • 108 بازدید

برچسب ها