• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

هوای کرمانشاه گرم‌تر می‌شود

  • کد خبر : 10306
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
هوای کرمانشاه گرم‌تر می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته شرایط پایداری بر سطح استان حاکم می‌شود و طی این مدت به تدریج شاهد افزایش دما و گرم‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود. شهناز حق‌پرست در خصوص وضعیت جوی استان طی هفته‌جاری، اظهار داشت: هوای استان، […]

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از روز دوشنبه تا پایان هفته شرایط پایداری بر سطح استان حاکم می‌شود و طی این مدت به تدریج شاهد افزایش دما و گرم‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

شهناز حق‌پرست در خصوص وضعیت جوی استان طی هفته‌جاری، اظهار داشت: هوای استان، طی امروز و فردا صاف و آفتابی در برخی از ساعات همراه با وزش باد و در نواحی مرزی با غبار نسبتا رقیق همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: از روز دوشنبه تا پایان هفته شرایط پایداری بر سطح استان حاکم می‌شود و طی این مدت پدیده خاصی برای استان نخواهیم داشت ضمن اینکه به تدریج شاهد افزایش دما و گرم‌تر شدن هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته سومار با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان و شهرستان سنقر با کمینه دمای هفت درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین نقطه استان بوده است، گفت: در این بازده زمانی دمای کرمانشاه بین حداقل ۱۱ و حداکثر ۳۴ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10306
  • 251 بازدید

برچسب ها