موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 11009
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۶
  • 31 بازدید
هوای گرم و تابستانی طی روزهای آینده در کرمانشاه

هوای گرم و تابستانی طی روزهای آینده در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز ، کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: دمای هوا تا روز پنجشنبه به تدریج افزایش خواهد داشت؛ از روز جمعه تا اوایل هفته آینده با روندی آرام کاهش خواهد یافت. شهناز حق‌پرست امروز در خصوص آخرین وضعیت جوی استان، اظهار داشت: هوای استان طی هفته جاری صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعات […]

به گزارش پاتاق نیوز ، کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: دمای هوا تا روز پنجشنبه به تدریج افزایش خواهد داشت؛ از روز جمعه تا اوایل هفته آینده با روندی آرام کاهش خواهد یافت.

شهناز حق‌پرست امروز در خصوص آخرین وضعیت جوی استان، اظهار داشت: هوای استان طی هفته جاری صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در برخی نقاط با گردوخاک محلی پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه ادامه داد: دمای هوا که تا روز پنجشنبه به تدریج افزایش خواهد داشت؛ از روز جمعه تا اوایل هفته آینده با روندی آرام کاهش خواهد یافت.

وی بیشینه و کمینه دمای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته را به ترتیب ۳۸ و ۱۸ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: طی مدت مذکور سومار با ۴۶ درجه سانتی‌گراد و سنقر به ۱۷ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و خنک‌ترین نقطه استان بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*