• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

هیچ مدیری حق دروغگویی و بدعهدی ندارد/ پیاده‌راه مدرس در کرمانشاه بدون رضایت کسبه اجرا نمی‌شود

  • کد خبر : 13132
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
هیچ مدیری حق دروغگویی و بدعهدی ندارد/ پیاده‌راه مدرس در کرمانشاه بدون رضایت کسبه اجرا نمی‌شود

به گزارش پاتاق نیوز،سعید طلوعی در نشست خبری که امروز در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد با اشاره به ارائه آمارهای دروغین در برخی بخش‌های کشور اظهار داشت: در کرمانشاه بنای راستگویی گذاشته شده و تلاش شده به جای صحبت کردن بیشتر عمل کنیم زیرا تجربه ثابت کرده افرادی که شعار زیاد می‌دهند کمتر عمل می‌کنند. […]

به گزارش پاتاق نیوز،سعید طلوعی در نشست خبری که امروز در هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد با اشاره به ارائه آمارهای دروغین در برخی بخش‌های کشور اظهار داشت: در کرمانشاه بنای راستگویی گذاشته شده و تلاش شده به جای صحبت کردن بیشتر عمل کنیم زیرا تجربه ثابت کرده افرادی که شعار زیاد می‌دهند کمتر عمل می‌کنند.

طلوعی با بیان اینکه در بسیاری از شهرها کرونا را بهانه کار نکردن قرار داده‌اند افزود: از نظر ما این بیماری هیچ مانعی برای کار کردن ایجاد نمی‌کند و برعکس مردم با دیدن فعالیت‌ها اضطراب کمتری برای مقابله با کرونا دارند.

شهردار کرمانشاه عنوان کرد: در بیشتر نقاط کشور اضافه‌کاری پرداخت نمی‌شود اما در شهرداری کرمانشاه به طور کامل در حال پرداخت است.

وی با اشاره به اینکه هیچ مدیری حق دروغگویی و بدعهدی را ندارد گفت: سند چشم‌انداز توسعه شهر کرمانشاه به زودی در دسترس قرار می‌گیرد و به زودی تمام فعالیت‌های شهرداری سیستمی می‌شود و دسترسی به تمام قسمت‌ها تسهیل می‌یابد و این موضوع فساد را کاهش می‌دهد.

طلوعی بیان کرد: شورای شهر باید از حالت قبیله‌ای خارج و اعضا علمی و باتجربه باشند؛ چنانچه افرادی با نگاه بلند مدیریتی وارد شوند و نخبه باشند آینده درخشانی در انتظار کرمانشاه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برای رفع اختلافات باید هیچ چیزی را برای خود نخواهیم گفت: نمی‌توانیم خواسته‌های شخصی افراد را برآورده کنیم و اولویت با عموم مردم است. 

طلوعی با اشاره به پروژه پیاده‌راه خیابان مدرس عنوان کرد: پیاده‌راه در تمام دنیا اجرا می‌شود و در شهرهای دیگر پیاده‌راه نه‌تنها بازاریان را ورشکست نکرده بلکه سبب رونق کسب و کار آن‌ها نیز شده است.

وی با بیان اینکه از سر کوچه لک‌ها تا میدان شهرداری سابق برای فاز نخست برنامه‌ریزی شده است افزود: هدف اصلی کمرنگ کردن فرهنگ استفاده بیش از حد از خودروی شخصی و احیای فرهنگ پیاده‌روی است.

طلوعی گفت: قسمت میانی خیابان به صورت بی‌.آر.‌تی است و تا میدان شهرداری ۶ ایستگاه دارد و قسمت‌های طرفین نیز به پیاده‌راه تبدیل می‌شود؛ بنابراین پیاده‌روی مردم در این خیابان کسب و کار را رونق می‌بخشد.

شهردار کرمانشاه افزود: برای این پیاده‌راه مبلمان بسیار زیبا و فضای سبز در نظر گرفته شده است و تا زمانی که تمام کسبه راضی نباشند این اقدام انجام نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ۵۶۰ مغازه ضایعاتی در کرمانشاه وجود دارد که مکان‌هایی برای ساماندهی آن‌ها تعبیه شده است گفت: باید فرهنگ جمع‌آوری زباله در ساعتی مشخص به طور مجدد احیا و معضل وجود زباله‌گردها رفع شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13132
  • 142 بازدید

برچسب ها