۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اقتصادی
  • شناسه : 4181
  • ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
واریز بسته حمایتی مستمری بگیران کرمانشاهی

واریز بسته حمایتی مستمری بگیران کرمانشاهی

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در گفتتگو با خبرنگار پاتاق نیوز با بیان اینکه بسته حمایتی ویژه مستمری بگیران تامین اجتماعی صبح امروز به حساب سرپرستان خانوارها واریز شد، اظهار داشت: این بسته به منظور حمایت غذایی دولت از مستمری بگیران تدارک دیده شده است. وی افزود: تمامی مستمری بگیرانی که کمتر از سه میلیون […]

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه در گفتتگو با خبرنگار پاتاق نیوز با بیان اینکه بسته حمایتی ویژه مستمری بگیران تامین اجتماعی صبح امروز به حساب سرپرستان خانوارها واریز شد، اظهار داشت: این بسته به منظور حمایت غذایی دولت از مستمری بگیران تدارک دیده شده است.

وی افزود: تمامی مستمری بگیرانی که کمتر از سه میلیون تومان حقوق می گیرند مشمول دریافت بسته حمایتی شده اند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه میزان وجه واریزی برای هر بازنشسته ۲۰۰ هزار تومان است، گفت: این بسته به صورت متمرکز از سوی سازمان تامین اجتماعی مرکز به حساب مستمری بگیران واریز شده است.

وی افزود: بازنشستگان تا پایان سال دو مرحله دیگر نیز سبد حمایتی دریافت خواهند کرد.

به گفته قاسمی، بازنشستگانی که اسم آنان در لیست سایر نهادها نیست داده می شود وبه آنان که از دیگر نهادها بسته های حمایتی را دریافت کرده اند ازسوی تامین اجتماعی بسته ای داده نخواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*