• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

واریز مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان

  • کد خبر : 9209
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۱۷
واریز مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از واریز مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبر داد. محمد حسین صادقی با بیان اینکه تسویه بخش دیگری از باقیمانده سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاه امروز (۱۶ آذر) انجام شد، اظهار کرد: با پرداخت این مرحله مطالبات ۲۱۰۰ نفر از مالباختگان […]

به گزارش پاتاق نیوز، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از واریز مرحله چهارم سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبر داد.
 محمد حسین صادقی با بیان اینکه تسویه بخش دیگری از باقیمانده سپرده مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاه امروز (۱۶ آذر) انجام شد، اظهار کرد: با پرداخت این مرحله مطالبات ۲۱۰۰ نفر از مالباختگان پرونده بصورت کامل تسویه شد.
وی تصریح کرد: تمامی سپرده‌گذارانی که باقیمانده طلب آنها کسروجوهی که در زمان فعالیت محکوم علیه ( تحت عنوان سود ) دریافت نمودند اند و نیز پرداخت های مراحل پیشین سه مرحله قبل تا ۲۶۰ میلیون ریال باشد به صورت کامل تسویه شده است .
دادستان کرمانشاه یادآور شد: با واریز امروز شنبه، صرفا بخشی از طلب ۵۰۰ نفر از شکات پرونده باقی خواهد ماند که البته در این مرحله به حساب هرکدام از این افراد هم مبلغ یکصد و شصت میلیون ریال واریز شده است .
وی در ادامه با بیان اینکه طی این چهارمرحله تمامی مطالبات ۱۱ هزار و ۲۸۸ نفر از مالباختگان به صورت کامل تسویه شد، عنوان کرد: جمعاً در چهارمرحله پرداختی ۱۲۰ میلیارد تومان به حساب مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان واریز شده است.
 صادقی همچنین از تلاش برای تسویه طلب ۵۰۰ نفر شاکی باقیمانده این پرونده خبر داد و گفت: با تلاش مجدانه تسویه مانده طلب بقیه شکات نیز تا حصول نتیجه دنبال خواهد شد.
مدعی العموم افزود: نیازی به مراجعه مالباختگان به دادسرا نمیباشد و واریز به حسابهای آنها نزد بانک ملی انجام شده است و از طریق دستگاه‌های خودپرداز یا رجوع به شعب بانک ملی سراسر کشور قابل برداشت می‌باشد. صادقی اضافه کرد: افرادی که مانده طلب آنها تا ۲۶۰ میلیون ریال است و حساب آنها در این مرحله تسویه نشده است و یا افرادی که سپرده آنها بیش از مبلغ تعیین شده مذکور میباشد و کمتر از یکصد و شصت میلیون ریال در این مرحله به حساب آنها واریز شده است می توانند جهت بررسی موضوع به شعبه نهم اجرای احکام کیفری واقع در کوچه ثبت مراجعه نمایند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9209
  • 248 بازدید

برچسب ها