• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

وجود مدارس کانکسی در مناطق روستایی سرپل‌ذهاب

  • کد خبر : 4141
  • ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
وجود مدارس کانکسی در مناطق روستایی سرپل‌ذهاب

به گزارش پاتاق نیوز،حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب اظهار داشت: در ۱۹ منطقه روستایی و عشایری شهرستان سرپل‌ذهاب مدارس کانکسی وجود دارد و این موضوع نیاز دارد که یک بار دیگر دولتمردان، مردم و خیران دست به دست هم بدهند و به یاری این دانش‌آموزان بشتابند. امام جمعه سرپل‌ذهاب با اشاره به برخی از خدمات آموزش و پرورش در مناطق زلزله‌زده […]

به گزارش پاتاق نیوز،حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب اظهار داشت: در ۱۹ منطقه روستایی و عشایری شهرستان سرپل‌ذهاب مدارس کانکسی وجود دارد و این موضوع نیاز دارد که یک بار دیگر دولتمردان، مردم و خیران دست به دست هم بدهند و به یاری این دانش‌آموزان بشتابند.

امام جمعه سرپل‌ذهاب با اشاره به برخی از خدمات آموزش و پرورش در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، تأکید کرد: آموزش و پرورش باید از ظرفیت خیران مدرسه‌ساز و سایر نهادهای مربوطه برای تجهیز مدارس مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه به‌ویژه مناطق شهری و روستایی و عشاری سرپل‌ذهاب نهایت استفاده را می‌برد.

فاطمی‌نسب با بیان اینکه خیلی از مدارس شهرستان سرپل‌ذهاب نیازمند وسایل آموزشی است، بیان کرد: برخی از مدارس آسیب‌دیده و تخریب شده در مناطق زلزله‌زده تعمیر و برخی نیز در دست ساخت است اما مسئولان آموزش و پرورش بیشتر می‌توانستند از ظرفیت خیران مدرسه‌ساز استفاده کنند که در این امر غفلت شده است.

‌وی با اشاره به اینکه در بحث تجهیز مدارس مناطق زلزله‌زده مشکلات اساسی وجود دارد که رفع آن نیازمند حضور خیران و کمک دستگاه‌های اجرایی است، بیان کرد: دانش‌آموزان مدارس روستایی اکنون در کانکس هستند و اگر مسئولان آموزش و پرورش به فکر جذب کمک‌ها بودند اکنون این مدارس ساخته  شده و دانش‌آموزان مجبور به تحمل شرایط سخت داخل کانکس نبودند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4141
  • 325 بازدید

برچسب ها