• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

وحدت کلمه رمز اقتدار

  • کد خبر : 3051
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
وحدت کلمه رمز اقتدار

به گزارش” پاتاق نیوز “ آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز (۳۱ شهریور) در مراسم رژه نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه گفت: قدرت اصلی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران اتکای به معنویت و ایمان است و امروز می‌بینید که در سایه ایمان و فناوری‌های روز، ارتش به عنوان […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه امروز (۳۱ شهریور) در مراسم رژه نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه گفت: قدرت اصلی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران اتکای به معنویت و ایمان است و امروز می‌بینید که در سایه ایمان و فناوری‌های روز، ارتش به عنوان ارتشی مجهز و بازدارنده است.
آیت الله علما بااشاره به اینکه در طول تاریخ همواره در برابر تجاوز دیگران به خوبی مقاومت کرده ایم افزود:دفاع مقدس یک امر حیاتی بود که به نظام جمهوری اسلامی زندگی و به تمام کشور‌های اسلامی معنی بخشید.
نمانیده، ولی فقیه در استان کرمانشاه عنوان کرد: دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران برای تمام جهان الگو شد و معنای واقعی دفاع از کشور را به دنیا معرفی کرد.
آیت الله علما ادامه داد: تردیدی وجود ندارد که ایران اسلامی و نظام اسلامی با وجود چنین فرزندان دلیر و شجاعی هرگز اجازه نخواهند داد که تجاوزی را در این کشور شاهد باشیم
وی تاکید کرد: کاری که نیرو‌های مسلح ما در ۸ سال دفاع مقدس و بعد از آن در آمادگی و حضور خود در صحنه‌های مختلف نشان دادند دشمن را آگاه کرد که مردان این سرزمین، به هیچ قدرت و ابرقدرتی اجازه نخواهند داد نسبت به این سرزمین قصد شوم داشته باشد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: وجود و حضور همه نیرو‌های مسلح، وحدت و اتحاد و هماهنگی حاکم بین آنان توام با معنویت همواره توانسته قدرتی بازدارنده در برابر چشم طمع دیگران باشد.
وی یادآور شد: امروز کشور ما به فناوری‌های روزمجهز است و کاری از امریکا در مقابل این قدرت ایران اسلامی ساخته نیست.
نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه، بسیج ۲۰ میلیونی را متولد نگاه پیر جماران و دفاع مقدس دانست و گفت: ما یک سری مشکلات همچون گرانی و تورم داریم، اما باید بدانیم که موج انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تمام جهان را متاثر کرده است.
آیت الله علما با بیان اینکه ایران اسلامی به عنوان یک قدرت بزرگ در جهان مطرح است، اظهار داشت: امروز امریکا به هر دری می‌زند که بتواند با ایران اسلامی وارد مذاکره شود که این نشان از اقتدار انقلاب دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3051
  • 604 بازدید

برچسب ها