• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه باید تا پایان سال‌جاری به اتمام برسد

  • کد خبر : 12266
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه باید تا پایان سال‌جاری به اتمام برسد

به گزارش پاتاق نیوز،  معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، خواستار اتمام عملیات ساخت ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه واقع در دهکده المپیک شد و گفت: اتمام این پروژه در اولویت برنامه‌های دولت برای سال‌جاری است. محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه در جریان بازدید از روند ساخت این ورزشگاه افزود: تلاش ما تامین اعتبارات ساخت […]

به گزارش پاتاق نیوز،  معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، خواستار اتمام عملیات ساخت ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه واقع در دهکده المپیک شد و گفت: اتمام این پروژه در اولویت برنامه‌های دولت برای سال‌جاری است.

محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه در جریان بازدید از روند ساخت این ورزشگاه افزود: تلاش ما تامین اعتبارات ساخت این ورزشگاه است و تاکید داریم که در نهایت اسفند امسال به بهره برداری برسد.

او با اشاره به نیاز ۵۰ میلیارد تومانی پروژه برای اتمام گفت: مشکلات تامین اعتبار این پروژه را حل می کنیم و انتظار داریم به روند کار تسریع دهید.

نوبخت تاکید کرد که ورزشگاه ۶ هزار نفری کرمانشاه برای سال آینده باید در اختیار جوانان کرمانشاهی قرار گیرد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز گفت: براساس توافق قبلی باید این پروژه بهمن امسال به اتمام برسد.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان کرمانشاه نیز گفت: برای این پروژه ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که اگر با این میزان به اتمام نرسد ۱۵ میلیارد تومان دیگر نیز اختصاص می دهیم.

حبیب الله وفایی، با بیان اینکه این پروژه مجموعه چند منظوره ورزشی است، پیشرفت فیزیکی آن را حدود ۷۰ درصد اعلام کرد.
معاون رییس‌ جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، در ادامه سفرهای‌ استانی خود چهارشنبه شب وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

به گزارش‌ خبرنگار ایرنا؛ هوشنگ بازوند استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی با حضور در فرودگاه از معاون رییس جمهوری استقبال کردند.

رییس سازمان برنامه و بودجه بعد از بازدید از تصفیه خانه آب کرمانشاه و محل باغ موزه دفاع مقدس در پادگان توحید به شهر هرسین می رود و ۲ هزار و ۴۱ واحد مسکونی بازسازی شده از سیل را در این شهرستان افتتاح می کند.

حضور در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه در سرسرای شهدای دولت استانداری از دیگر برنامه های دکتر نوبخت در این سفر است.

عاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در ادامه این سفر بعدازظهر پنجشنبه به غرب کرمانشاه سفر می کند و بعد از بازدید از پایانه مرزی پرویزخان قصرشیرین و یادمان شهدا و مرکز فرهنگی گیلانغرب در مراسم کلنگ‌زنی مسکن خانوارهای نیازمند و فاقد سرپناه روستای گورسفید هم شرکت می کند.  

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12266
  • 126 بازدید

برچسب ها