• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021

ورود دادستان کرمانشاه به ماجرای تلف شدن ماهیان در رودخانه قره سو

  • کد خبر : 8736
  • ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
ورود دادستان کرمانشاه به ماجرای تلف شدن ماهیان در رودخانه قره سو

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از ورود دادستان کرمانشاه به ماجرای تلف شدن هزاران قطعه ماهی در رودخانه قره سو خبرداد. مهدی قنادی با اشاره به تلف شدن هزاران قطعه ماهی در رودخانه قره سو کرمانشاه طی روز‌های گذشته گفت: پس از وقوع این فاجعه زیست محیطی کارشناسان […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از ورود دادستان کرمانشاه به ماجرای تلف شدن هزاران قطعه ماهی در رودخانه قره سو خبرداد.
مهدی قنادی با اشاره به تلف شدن هزاران قطعه ماهی در رودخانه قره سو کرمانشاه طی روز‌های گذشته گفت: پس از وقوع این فاجعه زیست محیطی کارشناسان محیط زیست استان به بررسی علت این حادثه پرداختند.
وی افزود: از آنجایی که طبق نظر کارشناسان محیط زیست، ورود پساب صنعتی یکی از کارخانه‌های استان به این رودخانه دلیل اصلی تلف شدن ماهیان بوده، بنابراین دادستان کرمانشاه نیز به این ماجرا ورود کرده است.
مسئول روابط عمومی دادسرای کرمانشاه اظهار داشت: پس از دستور دادستان کرمانشاه، ظهر امروز (دوم آبان) بازپرس ویژه دادسرای عمومی و انقلاب استان بازدیدی از کارخانه مورد نظر داشت.
قنادی یادآورشد: در این بازدید بررسی و تحقیقات لازم انجام گرفته تا درصورتی که تخلف این کارخانه محرز شود با آن برخورد قانونی صورت گیرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8736
  • 256 بازدید

برچسب ها