• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

وزارت کار در تأمین اعتبارات اشتغالزایی نگاه ویژه‌ای به کرمانشاه داشته باشد

  • کد خبر : 12911
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
وزارت کار در تأمین اعتبارات اشتغالزایی نگاه ویژه‌ای به کرمانشاه داشته باشد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: سه طرح کلان اقتصادی در آینده نزدیک در کرمانشاه آغاز خواهد شد. هدایت حاتمی در جلسه اشتغال استان حاتمی با اشاره به اقدامات و برنامه‌های اشتغالزایی استان اظهار داشت: ما در سه سطح کلان، متوسط و مشاغل کوچک اقدام به‌برنامه‌ریزی کرده‌ایم.  وی عنوان کرد: در […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: سه طرح کلان اقتصادی در آینده نزدیک در کرمانشاه آغاز خواهد شد.

هدایت حاتمی در جلسه اشتغال استان حاتمی با اشاره به اقدامات و برنامه‌های اشتغالزایی استان اظهار داشت: ما در سه سطح کلان، متوسط و مشاغل کوچک اقدام به‌برنامه‌ریزی کرده‌ایم. 

وی عنوان کرد: در سطح کلان به زودی عملیات ساخت پتروپالایش آناهیتا، پتروشیمی اسلام‌آباد و مجتمع ۳۰ هزار هکتاری تولید خرما در قصرشیرین آغاز خواهد شد.

حاتمی گفت: در سطح متوسط نیز  چندین واحد تولیدی مانند قوطی سازی زمزم در دست ساخت هستند و در سطح مشاغل کوچک نیز بیشترین تسهیلات و حمایت‌ها را داشته‌ایم.

وی افزود: برای حمایت از مشاغل خرد و کوچک اقدام به تاسیس مرکز حمایت از کسب و کارهای کوچک کرده‌ایم که بتواند درخواست‌های سرمایه‌گذاری در  این سطح را ساماندهی کند و همچنین مرکز جذب سرمایه‌گذاری را به عنوان مرکز فرماندهی تمام امور مرتبط با سرمایه‌گذاری تقویت کردیم و همین مسائل سبب شد کرمانشاه در زمینه جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی یکی از استان‌های موفق در کشور باشد.

حاتمی کرمانشاه را یک استان جذاب برای سرمایه‌گذار معرفی کرد و گفت: حمایت وزارت کار و نماینده ویژه وزیر در کرمانشاه به ویژه در زمینه تأمین اعتبار برای برنامه‌های اشتغالزایی استان می‌تواند در کاهش نرخ بیکاری بسیار موثر واقع شود و انتظار داریم با توجه به نقش مردم کرمانشاه در دفاع مقدس و همچنین نرخ پایین بیکاری آن، نگاه ویژه‌تری به این استان صورت بگیرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه اجرای برنامه‌های اشتغالزایی استان گفت: روند کاهش بیکاری در چند سال اخیر روند مثبت و امیدوار کننده‌ای بود که امسال تحت تأثیر بحران کرونا و تحریم‌ها موانعی در  شیب کاهش بیکاری استان به وجود آمد.

حاتمی افزود: علی‌رغم مشکلاتی که وجود دارد در زمینه جذب سرمایه‌گذار، بهبود فضای کسب و کار و ساماندهی مبادلات مرزی  روند مثبتی داشته‌ایم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12911
  • 135 بازدید

برچسب ها