• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

وزش باد و گرد و غبار در راه کرمانشاه/ هوا خنک می‌شود

  • کد خبر : 12154
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
وزش باد و گرد و غبار در راه کرمانشاه/ هوا خنک می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی روزهای هفته‌جاری به خصوص پنجشنبه در مناطق مختلف استان شاهد افزایش وزش باد به همراه پدیده گرد و غبار خواهیم بود. شهناز حق‌پرست اظهار داشت: به دلیل استقرار شرایط پایدار بر جو منطقه هوای استان تا پایان هفته غالبا صاف در بعضی ساعات همراه […]

به گزارش پاتاق نیوز، کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی روزهای هفته‌جاری به خصوص پنجشنبه در مناطق مختلف استان شاهد افزایش وزش باد به همراه پدیده گرد و غبار خواهیم بود.

شهناز حق‌پرست اظهار داشت: به دلیل استقرار شرایط پایدار بر جو منطقه هوای استان تا پایان هفته غالبا صاف در بعضی ساعات همراه با وزش باد و گرد و غبار محلی همراه خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه وزش باد گاهی اوقات نسبتا شدید و گرد و خاک محلی در روز پنجشنبه از نمود بیشتری برخوردار است، گفت: از لحاظ وضعیت دمایی تا روز پنجشنبه تغییر دمایی نخواهیم داشت، اما از روز جمعه تا اوایل هفته آینده به شکل نسبتا محدود و قابل توجهی هوای استان طی ساعاتی از روز خنک‌تر می‌شود.

وی دمای هوا کرمانشاه را طی ۲۴ ساعت گذشته بین حداقل ۱۲ و حداکثر ۳۳ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: در این بازده زمانی قصرشیرین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقطه استان و شهرستان سنقرو کلیایی با کمینه دمای ۹ درجه سانتی‌گراد به عنوان خنک‌ترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12154
  • 110 بازدید

برچسب ها