• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

وزیر جهادکشاورزی با شهدای کرمانشاه تجدید بیعت کرد

  • کد خبر : 11097
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
وزیر جهادکشاورزی با شهدای کرمانشاه تجدید بیعت کرد

به گزارش پاتاق نیوز ،  «کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی صبح پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای کرمانشاه با آرمان‌های حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرد. در این آیین معنوی که مسوولان استانی وزیر جهاد کشاورزی را همراهی می کردند، با اهدای گل و نثار فاتحه با و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  «کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی صبح پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای کرمانشاه با آرمان‌های حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرد.

در این آیین معنوی که مسوولان استانی وزیر جهاد کشاورزی را همراهی می کردند، با اهدای گل و نثار فاتحه با و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

وزیر جهاد کشاورزی در این آیین، امنیت و آرامش کشور را مرهون فداکاری و ایثارگری شهدا دانست

خاوازی افزود: حضور بر سر مزار شهدا و سرکشی به خانواده های شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسوولان و کمترین کاری است که می توان در قبال جانفشانی این عزیزان کرد

وزیر جهاد کشاورزی برای حضور در مراسم بهره برداری از طرح توسعه منابع آب و خاک در نواحی مرزی شامل ۲۳ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان‌های کرمانشاه و ایلام به استان کرمانشاه سفر کرده است.

استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه، ۹ هزار و ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است و اکنون ۳۲ هزار نفر از حدود سه میلیون نفر جانبازان و خانواده های شهدای کشور، زیرپوشش بنیاد شهید استان کرمانشاه هستند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11097
  • 138 بازدید

برچسب ها