• امروز : پنج شنبه - ۲ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - رمضان - 1442
  • برابر با : Thursday - 22 April - 2021

وضعیت امنیت مرزهای کشور مناسب است /آمادگی بازگشایی خسروی را داریم

  • کد خبر : 2677
  • ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
وضعیت امنیت مرزهای کشور مناسب است /آمادگی بازگشایی خسروی را داریم

به گزارش ” پاتاق نیوز “ سردار حسین اشتری امروز یکشنبه در سفر به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، هدف از سفر خود را بازدید از وضعیت مرزهای استان، یگان‌های انتظامی و پسگاهی‌های مرزی و مرزبای عنوان کرد. وی افزود: این سفر همزمان شده با زلزله که بابت این موضوع متاسفیم و تسلیت عرض می‌کنیم، […]

به گزارش ” پاتاق نیوز “ سردار حسین اشتری امروز یکشنبه در سفر به استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، هدف از سفر خود را بازدید از وضعیت مرزهای استان، یگان‌های انتظامی و پسگاهی‌های مرزی و مرزبای عنوان کرد.

وی افزود: این سفر همزمان شده با زلزله که بابت این موضوع متاسفیم و تسلیت عرض می‌کنیم، از ساعات اولیه وقوع این زلزله همکاران ناجا در منطقه حضور داشته‌اند و مورد خاص امنیتی در این مناطق نداشته‌ایم و حاضریم در صورتی که نیاز باشد به ویژه در بحث امنیتی کمک کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی در مورد آمادگی پلیس برای بازگشایی مرز خسروی در ایام اربعین نیز گفت: بازگشایی مرز خسروی بستگی به سیاست‌های کلی دوطرف ایران و عراق دارد، اما اگر توافقی در مورد بازگشایی این مرز در ایام اربعین صورت بگیرد ما آماده حضور و تقویت مرزها را داریم.

سردار اشتری در مورد وضعیت مرزهای کشور نیز بیان داشت: وضعیت امنیتی در تمام مرزها وضعیت خوبی است و با حضور مرزبانان نیروهای مسلح ارتش، سپاه و مرزبانی در این بازدیدها سعی داریم باز هم در جهت ارتقای بنیه دفاعی و امنیتی تلاش و خلاءها را برطرف کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2677
  • 273 بازدید

برچسب ها

مطالب مشابه