۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » تاپ 1
  • شناسه : 3740
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
وضعیت نامعلوم شورای شهر و انتخاب شهردار

وضعیت نامعلوم شورای شهر و انتخاب شهردار

به گزارش” پاتاق نیوز “ فضل‌اله رنجبر طی گفتگویی، اظهار داشت: در رابطه با مصوبه شورای شهر کرمانشاه در مورد انتخاب شهردار جدید که برای تأیید به فرمانداری ارسال شده است، ابهاماتی وجود دارد زیرا انتخاب شهردار در شرایطی انجام شد که پرونده تخلف شورا در هیئت حل اختلاف در حال بررسی است. فرماندار کرمانشاه با بیان […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ فضل‌اله رنجبر طی گفتگویی، اظهار داشت: در رابطه با مصوبه شورای شهر کرمانشاه در مورد انتخاب شهردار جدید که برای تأیید به فرمانداری ارسال شده است، ابهاماتی وجود دارد زیرا انتخاب شهردار در شرایطی انجام شد که پرونده تخلف شورا در هیئت حل اختلاف در حال بررسی است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه هیئت تطبیق مصوبات شورای شهر برای رفع ابهامات از دفتر شهری استانداری استعلام گرفته است، بیان کرد: این استعلام از طریق دفتر شهری استانداری به وزارت کشور ارسال شد ولی تاکنون پاسخی از سوی وزارت کشور در رابطه با مصوبه شورای شهر کرمانشاه برای انتخاب شهردار دریافت نشده است.

رنجبر با بیان اینکه شورای شهر کرمانشاه مدارک انتخاب شهردار جدید را به وزارت کشور ارسال کرده است، عنوان کرد: تاکنون پاسخی از سوی وزارت کشور در رابطه با تأیید حکم انتخاب شهردار جدید کرمانشاه نیز به فرمانداری نرسیده است.

وی در مورد وضعیت پرونده شورای شهر در هیئت حل اختلاف خاطرنشان کرد: پرونده تخلف و قصور شورای شهر کرمانشاه در رابطه با انتخاب شهردار در مدت سه ماه به استانداری ارجاع شده و هیئت رسیدگی به این پرونده تشکیل جلسه داده است ولی هیئت حل اختلاف تاکنون در این رابطه رأی صادر نکرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*