• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

وضعیت نامناسب معابرشهرک دولت آباد جای نگرانی دارد

  • کد خبر : 3916
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
وضعیت نامناسب معابرشهرک دولت آباد جای نگرانی دارد

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از  روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه فرماندار کرمانشاه گفت:با توجه به پیگیری امام جماعت اهل سنت مسجد محمد المصطفی (ص) دولت آباد و درخواست های مردمی به همراه معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه و شهردار منطقه ۲ از معابر و کوچه های دولت آباد بازدید کردم که وضعیت نامناسب کوچه ها […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از  روابط عمومی فرمانداری کرمانشاه فرماندار کرمانشاه گفت:با توجه به پیگیری امام جماعت اهل سنت مسجد محمد المصطفی (ص) دولت آباد و درخواست های مردمی به همراه معاون عمرانی شهرداری کرمانشاه و شهردار منطقه ۲ از معابر و کوچه های دولت آباد بازدید کردم که وضعیت نامناسب کوچه ها و معابر جای بسی نگرانی دارد و به هیچ وجه مورد قبول نیست.
فضل اله رنجبر افزود: بعد از فاضلاب کشی برخی کوچه ها و معابر، شهرداری به خوبی ترمیم نکرده و یا نقاطی که ترمیم کرده بود نشست کرده و دچار خرابی شده است که موجب رنج مردم برای تردد شده است.

** در اولین فرصت، کار ترمیم و آسفالت آغاز شود
فرماندار کرمانشاه اضافه کرد: قرار براین شد به محض اینکه شرایط آب و هوایی مساعد شود شهرداری نسبت به شن ریزی کوچه هایی که گل و لای در آن است اقدام کند و نسبت به ترمیم و آسفالت اقدام کند.
رنجبر یادآور شد، انتهای بازارچه بلوار کشاورز وضعیت اسف بار و نگران کننده ای دارد که خطاب به مسئولان شهرداری مکاتباتی انجام داده ام که در اسرع وقت، این وضعیت توسط سازمان میوه و تره بار و مشاغل شهری و شهرداری با همکاری شورای اسلامی شهر تعیین تکلیف شود که تا حصول نتیجه این موضوع را پیگیری می کنیم.
رنجبر افزود: با جدیت تمام خواهان ساماندهی بازارچه شده ام و طی مکاتبات انجام شده، موضوع را پیگیری می کنم و گزارش وضعیت این شهرک را به استاندار و معاون عمرانی ارائه می کنم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3916
  • 442 بازدید

برچسب ها