• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

«ویروس» منحوس جان ۵ تن دیگر را گرفت/۴۹۱ کرمانشاهی قربانی «کرونا» شده‌اند

  • کد خبر : 11143
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
«ویروس» منحوس جان ۵ تن دیگر را گرفت/۴۹۱ کرمانشاهی قربانی «کرونا» شده‌اند

به گزارش پاتاق نیوز ،  طبق آمار ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه ۵ هم استانی دیگر قربانی ویروس کووید۱۹ شدند و جمع فوتی‌های این ویروس در استان به ۴۹۱ نفر رسید. سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کووید۱۹، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ مورد مثبت […]

به گزارش پاتاق نیوز ،  طبق آمار ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه ۵ هم استانی دیگر قربانی ویروس کووید۱۹ شدند و جمع فوتی‌های این ویروس در استان به ۴۹۱ نفر رسید.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کووید۱۹، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ مورد مثبت مبتلا به کرونا شناسایی شده اند که از این تعداد ۲۶ مورد مثبت بستری شده و ۳۶ مورد مثبت نیز سرپایی بودند و هم اکنون ۱۹۶ بیمار در مراکز درمانی استان بستری می باشند.

وی افزود: با فوت ۵ نفر دیگر طی شبانه روز گذشته، تعداد موارد فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه به ۴۹۱ نفر رسید.

ابراهیم شکیبا بیان داشت: طی شبانه روز گذشته تست کرونای ۲۶ بیمار بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد و جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون به ۳۲۴۳ نفر رسید.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی خاطر نشان کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۰۱۰۶ نفر بستری و ۹۴۲۴ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11143
  • 132 بازدید

برچسب ها