• امروز : پنج شنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 8 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Thursday - 21 January - 2021

ویروس منحوس دست بردار نیست/ کرونا جان ۳ کرمانشاهی دیگر را گرفت

  • کد خبر : 11069
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
ویروس منحوس دست بردار نیست/ کرونا جان ۳ کرمانشاهی دیگر را گرفت

به گزارش پاتاق نیوز ، سخنگوی کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با فوت سه نفر دیگر طی شبانه‌روز گذشته، تعداد موارد فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه به ۴۸۵ نفر رسید. ابراهیم شکیبا امروز در خصوص آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان، اظهار داشت: طی […]

به گزارش پاتاق نیوز ، سخنگوی کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با فوت سه نفر دیگر طی شبانه‌روز گذشته، تعداد موارد فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه به ۴۸۵ نفر رسید.

ابراهیم شکیبا امروز در خصوص آخرین آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ مورد مثبت مبتلا به کرونا شناسایی شده اند که از این تعداد ۲۱ مورد مثبت بستری شده و ۴۲ مورد مثبت نیز سرپایی بودند و هم‌اکنون ۱۹۳ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند.

وی ادامه داد: با فوت سه نفر دیگر طی شبانه‌روز گذشته، تعداد موارد فوت با تشخیص قطعی ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه به ۴۸۵ نفر رسید.

سخنگوی کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: طی شبانه روز گذشته تست کرونای ۲۱ بیمار بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد و جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون به ۳۲۰۱ نفر رسید.

وی اضافه کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون در استان ۹ هزار و ۹۹۸ نفر بستری و ۹ هزار و ۳۲۵ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11069
  • 50 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه