• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

ویروس هزار چهره در کرمانشاه همچنان جان می‌گیرد/ بستری شدن ۲۳۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان

  • کد خبر : 10855
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
ویروس هزار چهره در کرمانشاه همچنان جان می‌گیرد/ بستری شدن ۲۳۲ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به ثبت سه فوتی جدید طی شبانه‌روز گذشته اشاره کرد و گفت: تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به ۴۵۱ نفر رسیده است. مهدی محمدی امروز در خصوص آخرین وضعیت استان به لحاظ شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: وضعیت استان نسبت به هفته‌های گذشته، چند روز است […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به ثبت سه فوتی جدید طی شبانه‌روز گذشته اشاره کرد و گفت: تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به ۴۵۱ نفر رسیده است.

مهدی محمدی امروز در خصوص آخرین وضعیت استان به لحاظ شیوع ویروس کرونا، اظهار داشت: وضعیت استان نسبت به هفته‌های گذشته، چند روز است بهتر شده و در شرایط زرد به لحاظ شیوع ویروس کرونا به سر می‌بریم.

وی ادامه داد: کرونا یک ویروس هزار چهره است و هر بار خود را به شکلی و با علائم مختلفی نشان می‌دهد، نباید در مبارزه با آن خسته شویم و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی کوتاه بیائیم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: مردم استان طی یکی دو هفته پیش موارد بهداشتی را خوب رعایت کردن و در راستای استفاده از ماسک جدیت داشتند که نتیجه آن را این روزها در کاهش ورودی بیمارستان‌ها شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۳۲ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: طی شبانه‌روز گذشته ۷۰ بیمار با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌ها بستری و ۶۳ نفر نیز ترخیص شده‌اند.

وی جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون را ۳ هزار و  ۲۸ نفر  اعلام کرد و افزود: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۹ هزار و ۵۸۱ نفر بستری و ۸ ۹۰۱ نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی به ثبت سه فوتی جدید طی مدت مذکور اشاره و بیان کرد: تعداد جانباختگان کرونا در استان کرمانشاه به ۴۵۱ نفر رسیده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10855
  • 112 بازدید

برچسب ها