۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » فرهنگی » مذهبی
  • شناسه : 9202
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۱۱
  • 40 بازدید
  • ارسال توسط :
ویزیت رایگان ۴۵۰ زندانی کرمانشاهی توسط خادمیاران سلامت رضوی

ویزیت رایگان ۴۵۰ زندانی کرمانشاهی توسط خادمیاران سلامت رضوی

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: ۴۵۰ نفر از زندانیان کرمانشاه توسط خادمیاران سلامت رضوی رایگان ویزیت درمانی شدند. سید محمدجعفر امامیان اظهار داشت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه به منظور خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان طرح «دستان مهربانی» را به منظور ویزیت رایگان محرومان در مناطق […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: ۴۵۰ نفر از زندانیان کرمانشاه توسط خادمیاران سلامت رضوی رایگان ویزیت درمانی شدند.

سید محمدجعفر امامیان اظهار داشت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه به منظور خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان طرح «دستان مهربانی» را به منظور ویزیت رایگان محرومان در مناطق کم برخوردار حاشیه شهر آغاز کرده است.

 مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: در این طرح پزشکان خادمیار با حضور در مساجد و حسینیه‌های مناطق مورد هدف به ویزیت رایگان بیماران می‌پردازند.

امامیان افزود: در این دوره از اجرای این طرح، تعدادی از خادمیاران سلامت با حضور در زندان‌های استان کرمانشاه تعداد ۴۵۰ نفر از بیماران زندانی ویزیت و تحت درمان قرار دادند.

مسئول نمایندگی آستان قدس در استان کرمانشاه عنوان کرد: پزشکان و خادمیاران رضوی کانون سلامت طی اردوی جهادی دستهای مهربانی پنجشنبه ۱۴ آذر ماه همزمان با سالروز ولات امام حسن عسکری(ع) به انجمن حمایت از زندایان کرمانشاه رفته و به خانواده زندانیان ارائه خدمت کردند.

امامیان با بیان اینکه در این اردو خادمیاران و پزشکان کانون سلامت به بیش از ۴۵۰ نفر خدمات پزشکی ، پرستاری و داروئی رایگان ارائه کردند بیان کرد: این خدمات با حضور سه پزشک متخصص اعم از زنان، کودک و داخلی ، سه پزشک عمومی، ۱۵ پرستار و خادمیار عرصه سلامت ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه خادمیاران سلامت با هدف کمک به بهبود و ارتقاء وضعیت سلامت جامعه، ارائه خدمات درمانی و تلاش در جهت کاهش مشکلات نیارمندان اعزام می‌شوند، عنوان کرد: محرومیت‌‌زدایی در حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین اهداف دفاتر آستان قدس است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*