• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

ویزیت رایگان ۴۵۰ زندانی کرمانشاهی توسط خادمیاران سلامت رضوی

  • کد خبر : 9202
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱:۱۱
ویزیت رایگان ۴۵۰ زندانی کرمانشاهی توسط خادمیاران سلامت رضوی

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: ۴۵۰ نفر از زندانیان کرمانشاه توسط خادمیاران سلامت رضوی رایگان ویزیت درمانی شدند. سید محمدجعفر امامیان اظهار داشت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه به منظور خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان طرح «دستان مهربانی» را به منظور ویزیت رایگان محرومان در مناطق […]

به گزارش پاتاق نیوز، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: ۴۵۰ نفر از زندانیان کرمانشاه توسط خادمیاران سلامت رضوی رایگان ویزیت درمانی شدند.

سید محمدجعفر امامیان اظهار داشت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه به منظور خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان طرح «دستان مهربانی» را به منظور ویزیت رایگان محرومان در مناطق کم برخوردار حاشیه شهر آغاز کرده است.

 مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه گفت: در این طرح پزشکان خادمیار با حضور در مساجد و حسینیه‌های مناطق مورد هدف به ویزیت رایگان بیماران می‌پردازند.

امامیان افزود: در این دوره از اجرای این طرح، تعدادی از خادمیاران سلامت با حضور در زندان‌های استان کرمانشاه تعداد ۴۵۰ نفر از بیماران زندانی ویزیت و تحت درمان قرار دادند.

مسئول نمایندگی آستان قدس در استان کرمانشاه عنوان کرد: پزشکان و خادمیاران رضوی کانون سلامت طی اردوی جهادی دستهای مهربانی پنجشنبه ۱۴ آذر ماه همزمان با سالروز ولات امام حسن عسکری(ع) به انجمن حمایت از زندایان کرمانشاه رفته و به خانواده زندانیان ارائه خدمت کردند.

امامیان با بیان اینکه در این اردو خادمیاران و پزشکان کانون سلامت به بیش از ۴۵۰ نفر خدمات پزشکی ، پرستاری و داروئی رایگان ارائه کردند بیان کرد: این خدمات با حضور سه پزشک متخصص اعم از زنان، کودک و داخلی ، سه پزشک عمومی، ۱۵ پرستار و خادمیار عرصه سلامت ارائه شد.

وی با اشاره به اینکه خادمیاران سلامت با هدف کمک به بهبود و ارتقاء وضعیت سلامت جامعه، ارائه خدمات درمانی و تلاش در جهت کاهش مشکلات نیارمندان اعزام می‌شوند، عنوان کرد: محرومیت‌‌زدایی در حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین اهداف دفاتر آستان قدس است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9202
  • 266 بازدید

برچسب ها