• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

پاره کردن عکس شهدا در دانشگاه رازی

  • کد خبر : 5392
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۷:۱۲
پاره کردن عکس شهدا در دانشگاه رازی

به گزارش پاتاق نیوز، طارق کعب، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: هر ساله با نزدیک شدن به ایام برگزای اردوهای راهیان نور، سعی می کنیم فضاسازی هایی در دانشگاه انجام دهیم تا آن دسته از دانشجویانی که بخاطر محدودیت های مالی و یا کمبود ظرفیت نمی توانند در راهیان نور حضور یابند، حداقل با نصب […]

به گزارش پاتاق نیوز، طارق کعب، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: هر ساله با نزدیک شدن به ایام برگزای اردوهای راهیان نور، سعی می کنیم فضاسازی هایی در دانشگاه انجام دهیم تا آن دسته از دانشجویانی که بخاطر محدودیت های مالی و یا کمبود ظرفیت نمی توانند در راهیان نور حضور یابند، حداقل با نصب عکس شهدا و گرامیداشت یاد آن ها، حال و هوای مناطق عملیاتی جنوب را در دانشگاه منعکس کنیم.
کعب افزود: امسال نیز در همین راستا در دانشکده برق و کامپیوتر نوشته ای با عنوان از خون جوانان وطن لاله دمیده، به همراه عکس شهدا بر دیوار این دانشکده نصب شد. متاسفانه بعد از گذشت ٢ روز از نصب این نوشته و عکس ها متوجه شدیم که عده ای اقدام به پاره کردن آن ها کرده اند.
به همین دلیل پیگیر این جریان از حراست دانشگاه و مسئولین شدیم؛ اما هیچ جواب قانع کننده ای به ما داده نشد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه اضافه کرد: پاره شدن این عکس ها توسط عده ای منافق در دانشگاه برابر با پایمال شدن خون شهداست. همیشه عده ای بدذات در همه عرصه ها وجود دارند که دست به چنین اعمال زشتی می زنند؛ اما توقع داشتیم ریاست دانشگاه سعی در پیگیری این مسئله داشته باشد و از ایشان از این بابت گله مندیم چراکه هیچ عکس العملی نسبت به پاره شدن عکس شهدا نداشتند.
وی ادامه داد: آقایان تکلیف ما را مشخص کنند، اگر توانایی رسیدگی به امورات دانشگاه را ندارند به ما اعلام کنند و بهتر است این مسئولان از مسند قدرت کنار روند و اجازه دهند انقلابیون مدیریت دانشگاه را برعهده گیرند. مسئولینی که اکنون صاحب کرسی در دانشگاه شده اند، باید به این مسئله واقف باشند که آرامش کنونی خود را مدیون خون شهدا هستند و نباید در مقابل پاره شدن عکس آنان توسط عده ای منافق سکوت کنند؛ چرا که با اینکار خون شهدا پایمال می شود و ما در مقابل آن ساکت نمی نشینیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5392
  • 814 بازدید

برچسب ها