• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

پاسخی با زبان هنر به یاوه‌گویی ترامپ

  • کد خبر : 5912
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
پاسخی با زبان هنر به یاوه‌گویی ترامپ

هاشم پورمحمدی نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق‌نیوز اظهار داشت: در پی تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط دولت آمریکا، انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه تصمیم به برگزاری همایش تئاتر خیابانی با عنوان “پاسداران ولایت” گرفت. وی افزود: با اعلام فراخوان گروه‌های هنری از سطح استان به این اقدام آتش به اختیار […]

هاشم پورمحمدی نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق‌نیوز اظهار داشت: در پی تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط دولت آمریکا، انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه تصمیم به برگزاری همایش تئاتر خیابانی با عنوان “پاسداران ولایت” گرفت.
وی افزود: با اعلام فراخوان گروه‌های هنری از سطح استان به این اقدام آتش به اختیار لبیک گفته و در این همایش شرکت کردند.
نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه افزود: بعد از طی مراحل لازم، ۷ گروه نمایشی جهت شرکت در همایش انتخاب شدند که سطح پارک‌ها، دانشگاه‌ها، مساجد و میادین پرتردد در شهرهای کرمانشاه، صحنه و هرسین برای اجرا در نظر گرفته شد و قرار است اختتامیه این همایش در عصر نیمه شعبان با حضور مسئولین استانی و کشوری برگزار شود.
وی ضمن اشاره به استقبال خوب شهروندان نسبت به اجراهای خیابانی افزود: علاوه بر استقبال خوب مردم از اجراها، روز گذشته با هماهنگی شورای هماهنگی سازمان تبلیغات در محل نماز جمعه دو نمایش از این همایش به اجرا درآمد که مورد تحسین و تمجید دفتر امام جمعه و شورای هماهنگی قرار گرفت.
پورمحمدی هدف از برگزاری این همایش را جواب با زبان هنر به یاوه‌گویی های رئیس جمهور و دولت آمریکا دانست و گفت: هنرمندان کرمانشاهی آمادگی خود جهت پاسخ به اقدامات خصمانه دولت آمریکا با زبان هنر را اعلام میکنند.
نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه در پایان از هنرمندان عرصه تئاتر که فعالانه در این همایش حاضر شدند تشکر و قدردانی کرد و افزود: امیدوارم هنرمندانی که در این همایش بدون هیچگونه چشم‌داشتی حاضر شدند پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنند و در همه مراحل هنری زندگی موفق باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5912
  • 365 بازدید

برچسب ها