• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

پاوه همچنان بر مدار قرمز کرونا/ نماز جمعه فردا برگزار نمی‌شود

  • کد خبر : 11124
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
پاوه همچنان بر مدار قرمز کرونا/ نماز جمعه فردا برگزار نمی‌شود

به گزارش پاتاق نیوز ، امام جمعه پاوه تصریح کرد: پنج ماه است که نماز جمعه در این شهرستان اقامه نشده و ما خود از این امر بسیار ناراحت هستیم، ولی با توجه به وضعیت قرمز شهرستان برای حفظ سلامتی مردم، فردا در پاوه نماز جمعه برگزار نمی‌شود. ماموستا ملاقادر قادری امروز ، اظهار داشت: براساس مصوبه […]

به گزارش پاتاق نیوز ، امام جمعه پاوه تصریح کرد: پنج ماه است که نماز جمعه در این شهرستان اقامه نشده و ما خود از این امر بسیار ناراحت هستیم، ولی با توجه به وضعیت قرمز شهرستان برای حفظ سلامتی مردم، فردا در پاوه نماز جمعه برگزار نمی‌شود.

ماموستا ملاقادر قادری امروز ، اظهار داشت: براساس مصوبه شورای روحانیت، اعلام شد نماز جمعه در شهرستان پاوه برگزار شود به شرط اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا مشکلی پیش نیاید.

وی ادامه داد: در همین راستا روز گذشته با محمودرضا مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تماس گرفتم و جویای وضعیت شهرستان به لحاظ شیوع ویروس کرونا شدم وی پاسخ داد براساس لیست وزارت بهداشت سه شهرستان استان کرمانشاه پاوه، سنقرو کلیایی و کنگاور همچنان در وضعیت قرمز است و دیگر شهرها اورامانات جوانرود و روانسر در وضعیت زرد و ثلاث باباجانی هم سفید است.

امام جمعه پاوه تصریح کرد: پنج ماه است که نماز جمعه در این شهرستان اقامه نشده و ما خود از این امر بسیار ناراحت هستیم، ولی سلامتی مردم، برای ما مهم است بنابراین فردا در پاوه نماز جمعه برگزار نمی‌شود.

وی  خاطرنشان کرد:  نمی‌خواهیم با برگزاری نماز جمعه برای سلامتی مردم مشکلی پیش آید، مو بیماری از کنترل خارج شود، برای نماز جمعه هفته آینده هم دوباره با دانشگاه علوم پزشکی رمانشاه صحبت خواهم کرد، مابقی شهرها و بخش ‌های اورامانات نیز برای برگزاری نماز براساس نطر ستاد استانی مبارزه با کرونا خود تصمیم بگیرند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11124
  • 134 بازدید

برچسب ها