• امروز : شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Saturday - 29 January - 2022

پایان اعزام حجاج از فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه

  • کد خبر : 7736
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
پایان اعزام حجاج از فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، براساس برنامه‎‌ریزی‎های انجام شده امسال بیش از یک هزار و ۱۵۰ زائر در قالب هفت کاروان از فرودگاه کرمانشاه و توسط پنج پرواز به سرزمین وحی اعزام شدند. امسال علاوه بر کاروان‌های استان کرمانشاه دو کاروان از ایلام و همدان نیز از فرودگاه کرمانشاه اعزام شدند. پروازهای اعزام زائران خانه خدا ۳۰ […]

به گزارش پاتاق نیوز، براساس برنامه‎‌ریزی‎های انجام شده امسال بیش از یک هزار و ۱۵۰ زائر در قالب هفت کاروان از فرودگاه کرمانشاه و توسط پنج پرواز به سرزمین وحی اعزام شدند.

امسال علاوه بر کاروان‌های استان کرمانشاه دو کاروان از ایلام و همدان نیز از فرودگاه کرمانشاه اعزام شدند. پروازهای اعزام زائران خانه خدا ۳۰ و ۳۱ تیرماه انجام شد.

نخستین پرواز زائران حج تمتع سال ۹۸ در ساعت ۳ و پنج دقیقه صبح دیروز با تعداد ۲۵۲ نفر انجام شد که مسیر پرواز به سوی مدینه بود.

ساعات پرواز حجاج اعزامی بر اساس زمان‌بندی قبلی در روز ۳۰ تیر ماه ۳:۰۵ بامداد، ۷:۰۵ دقیقه صبح و ۱۸:۳۰ دقیقه و در روز ۳۱ تیرماه در ساعت ۷:۳۵ دقیقه صبح و ۲۱:۱۵ دقیقه بود.

مدت اقامت حجاج در حج امسال ۳۵ روز اعلام و تمام پروازها از طریق هواپیمایی ایران ایر انجام شد و ظرفیت هر پرواز ۲۵۰ صندلی بود.

هفت کاروان از استان کرمانشاه در قالب ۸۹۰ زائر، یک کاروان ۱۳۵ نفره از استان ایلام و یک کاروان ۸۵ نفره از استان همدان از فرودگاه کرمانشاه اعزام سرزمین وحی شدند.

این اعزام‌ها در قالب هفت کاروان شامل سه کاروان اهل سنت و چهار کاروان تشیع انجام شد و تعداد زائران شیعه ۵۰۰ نفر و اهل سنت نیز ۴۰۰ نفر بود و امسال شاهد افزایش ظرفیت‌های اعزام به حج تمتع بودیم.

زائرانی که روز ۳۰ تیرماه اعزام می شوند تاریخ برگشت آنها دوم و کسانی که تاریخ اعزام آنها ۳۱ تیرماه بازگشت آنها سوم شهریورماه است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7736
  • 189 بازدید

برچسب ها