• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

پایان پرونده قتل به صلح و سازش منجر شد

  • کد خبر : 5208
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
پایان پرونده قتل به صلح و سازش منجر شد

به گزارش پاتاق نیوز، پرونده قتل مرد جوانی پس از ۴ سال به صلح و سازش منجر شد و قاتل با عفو و بخشش اولیا دم از اعدام رهایی یافت. معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در تشریح جزئیات این پرونده اظهار داشت: مرد جوانی ۴ سال قبل در نزاع و درگیری دسته‌جمعی که […]

به گزارش پاتاق نیوز، پرونده قتل مرد جوانی پس از ۴ سال به صلح و سازش منجر شد و قاتل با عفو و بخشش اولیا دم از اعدام رهایی یافت.

معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در تشریح جزئیات این پرونده اظهار داشت: مرد جوانی ۴ سال قبل در نزاع و درگیری دسته‌جمعی که در یکی از محله‌های کرمانشاه به وقوع پیوست به قتل رسید.

وی افزود: این پرونده پس از طی مراحل قانونی و صدور احکام مربوطه، در سال ۱۳۹۵ جهت اصلاح ذات‌البین به شعبه ویژه صلح و سازش قتل ارجاع شد.

معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه عنوان کرد: اعضای شعبه در ستاد تألیف قلوب تلاش‌های فراوانی جهت صلح و سازش انجام دادند و سرانجام رضایت در تیر ماه سال جاری اخذ شد.

وی اضافه کرد: فرهنگ صلح و سازش شیوه‌ی عملی انبیا و اولیا و سیره نبوی بزرگان دینی بوده و این سنت حسنه موجبات تنش زدایی در جامعه و حل بسیاری از مشکلات جامعه است.

معاون قضائی رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در ادامه ترویج فرهنگ عفو و بستر سازی مناسب نسبت به پیشگیری از جرم و فرهنگ سازی گذشت و ایثار و جوانمردی را در محیط خانواده‌های و فرزندان و نیز اقشار جامعه مهم برشمرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5208
  • 245 بازدید

برچسب ها