• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

پخش و توزیع نذورات در اربعین ممنوع است/ کرمانشاه همچنان در وضعیت قرمز

  • کد خبر : 12671
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
پخش و توزیع نذورات در اربعین ممنوع است/ کرمانشاه همچنان در وضعیت قرمز

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه پخش و توزیع هرگونه نذورات در اربعین را ممنوع اعلام کرد و گفت: امسال مراسماتی به صورت دسته جمعی و یا حرکت با عنوان مراسم اربعین حسینی در سطح شهرستان نخواهیم داشت. فضل‌الله رنجبر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص مراسم اربعین امسال، اظهار داشت: امسال هیچگونه مراسمی با عنوان راهپیمایی اربعین نخواهیم […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه پخش و توزیع هرگونه نذورات در اربعین را ممنوع اعلام کرد و گفت: امسال مراسماتی به صورت دسته جمعی و یا حرکت با عنوان مراسم اربعین حسینی در سطح شهرستان نخواهیم داشت.

فضل‌الله رنجبر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص مراسم اربعین امسال، اظهار داشت: امسال هیچگونه مراسمی با عنوان راهپیمایی اربعین نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: مرزهای کشور هم همانگونه که در اطلاعیه‌های مختلف اعلام شده کاملا بسته است، بنابراین هیچ فردی چه به صورت انفرادی چه به صورت دسته جمعی نباید به سمت مرزها حرکتی داشته باشد.

فرماندار کرمانشاه متذکر شد: به هیچ وجه اجازه عبور از مرزها داده نخواهد شد، نیروهای انتظامی و مرزداران از تردد افراد با جدیت تمام ممانعت به عمل می‌آورند.

وی با بیان اینکه در سطح شهر کرمانشاه موکبی برپا نخواهد شد، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا در وضعیت قرمز و هشدار هستیم، تعداد فوتی‌ها در حال افزایش است، لذا امسال مراسماتی به صورت دسته جمعی و یا حرکت با عنوان مراسم اربعین حسینی در سطح شهرستان نخواهیم داشت.

رنجبر از همه همشهریان خواست به اطلاعیه‌های صادره از سوی ستاد ملی کرونا و استان توجه کنند و افزود: قطعا مشارکت و همراهی مردم برای عبور از این پیک خطرناک شیوع ویروس کرونا بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

وی پخش و توزیع هرگونه نذورات در اربعین را ممنوع اعلام کرد و گفت: از عاشقان و دوستداران ابا عبدالله الحسین (ع) درخواست داریم به اطلاعیه‌ها صادره توجه کنند و به هیچ وجه تحت عنوان شرکت در مراسم اربعین حسینی به سمت مرز خسروی حرکت نکنند، مرز بسته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12671
  • 130 بازدید

برچسب ها