• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

پرداخت بخشی از طلب مالباختگان گلیم و گبه در آینده نزدیک

  • کد خبر : 10735
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
پرداخت بخشی از طلب مالباختگان گلیم و گبه در آینده نزدیک

به گزارش پاتاق نیوز،   دادستان کرمانشاه گفت: بخشی از طلب مالباختگان گلیم و گبه به زودی پرداخت می‌شود. شهرام کرمی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری گلیم و گبه کرمانشاهان، اظهار داشت: طی چند سال گذشته تلاش‌های زیادی از سوی مسئولین قضایی استان برای به سرانجام رساندن این پرونده و پرداخت طلب شکات انجام شده است. […]

به گزارش پاتاق نیوز،   دادستان کرمانشاه گفت: بخشی از طلب مالباختگان گلیم و گبه به زودی پرداخت می‌شود.

شهرام کرمی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده کلاهبرداری گلیم و گبه کرمانشاهان، اظهار داشت: طی چند سال گذشته تلاش‌های زیادی از سوی مسئولین قضایی استان برای به سرانجام رساندن این پرونده و پرداخت طلب شکات انجام شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون بخش عمده‌ای از طلب شاکیان پرداخته شده، افزود: در این مدت طی چهار مرحله ۱۲۰ میلیارد تومان پول به حساب یازده هزار و ۲۸۸ نفر از مالباختگان پرونده گلیم و گبه واریز شده است.

دادستان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تمام این مالباختگان ۱۰۰ درصد سپرده اولیه خود را با کسر سود‌های دریافتی که ازمتهم پرونده داشته اند، دریافت کرده اند.
کرمی یادآور شد: در حال حاضر حدود ۵۰۰ نفر از شاکیان با طلب ۲۳ میلیارد تومان باقی مانده اند که باید طلبشان پرداخت شود.
وی با بیان اینکه برای پرداخت طلب باقی مالباختگان بخشی از اموال متهم طی ماه گذشته به مزایده گذاشته شده، گفت: باتوجه به اینکه برنده مزایده باید این ماه پول اموال را به حساب دستگاه قضایی واریز کند، لذا امیدوار هستیم بزودی بتوانیم بخشی دیگر از طلب مالباختگان راپرداخت کنیم.
دادستان کرمانشاه تاکید کرد: دستگاه قضایی استان در به سرانجام رساندن این پرونده و پرداخت طلب تمامی مالباختگان اهتمام جدی دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10735
  • 157 بازدید

برچسب ها