• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

پرداخت تسهیلات کرونایی به باشگاههای ورزشی در کرمانشاه

  • کد خبر : 13156
  • ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶
پرداخت تسهیلات کرونایی به باشگاههای ورزشی در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، تا کنون ۳۶۸ باشگاه ورزشی و مربی در شهر کرمانشاه برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه «کارا» ثبت نام کرده اند.  رییس ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه از این تعداد ثبت نامی، ۱۸۴ باشگاه و مربی تسهیلات دریافت کرده اند، گفت: ما بقی هم در انتظار تعیین شعبه بانک عامل […]

به گزارش پاتاق نیوز، تا کنون ۳۶۸ باشگاه ورزشی و مربی در شهر کرمانشاه برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه «کارا» ثبت نام کرده اند.

 رییس ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه از این تعداد ثبت نامی، ۱۸۴ باشگاه و مربی تسهیلات دریافت کرده اند، گفت: ما بقی هم در انتظار تعیین شعبه بانک عامل هستند.

بابا ملکی به پلمپ باشگاه‌های متخلف به علت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی اشاره کرد و افزود: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون ۱۴۰ باشگاه متخلف پلمب یا اخطار گرفته اند.

وی با بیان اینکه در ۴ ماهه اول امسال ۴۰۰ باشگاه ورزشی در کرمانشاه بسته شدند، گفت: علاوه بر خسارت بر باشگاه‌های ورزشی، شیوع کرونا بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ مربی فعال را در شهر کرمانشاه بیکار کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه همچنین از تعطیلی اکثر سالن‌های ورزشی دولتی و رشته‌های انفرادی پر برخورد خبر داد و اظهار داشت: با این وجود برخی از باشگاه‌های ورزشی بر اساس مصوبات ستاد استانی کرونا با حداقل ظرفیت و رعایت فاصله اجتماعی فعالیت دارند.

باباملکی افزود: باشگاه‌های ورزشی که هم اکنون باز هستند در سامانه سلامت ثبت نام کرده و با دادن تعهد رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، کد فعالیت گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت‌های ورزشی محدودیت زمان و مکان ندارد و همه افراد می‌توانند در خانه ورزش کنند، هم چنین هیات پزشکی ورزشی و هیات همگانی آموزش‌های مجازی در این خصوص به شهروندان ارائه می‌کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13156
  • 112 بازدید

برچسب ها