• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

پرواز کرمانشاه به نجف در صورت وجود مسافر دائمی می‌شود

  • کد خبر : 8671
  • ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
پرواز کرمانشاه به نجف در صورت وجود مسافر دائمی می‌شود

به گزارش پاتاق نیوز،مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: پرواز کرمانشاه به نجف در ایام اربعین حسینی برقرار بود و در صورت وجود مسافر برای سایر روزها نیز برقرار خواهد شد. حامد دارابی از افزایش ۶۷ درصدی ثبت‌نام زائران کرمانشاهی در سامانه سماح خبرداد و اظهار داشت: در سال گذشته ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر […]

به گزارش پاتاق نیوز،مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: پرواز کرمانشاه به نجف در ایام اربعین حسینی برقرار بود و در صورت وجود مسافر برای سایر روزها نیز برقرار خواهد شد.

حامد دارابی از افزایش ۶۷ درصدی ثبت‌نام زائران کرمانشاهی در سامانه سماح خبرداد و اظهار داشت: در سال گذشته ۳۷ هزار و ۵۰۰ نفر برای سفر عتبات عالیات در ایام اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کرده بودند.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه عنوان کرد: تعداد ثبت‌نام‌کنندگان امسال با ۲۰ هزار نفر افزایش به ۵۷ هزار و ۵۰۰ نفر رسید.

 دارابی با اشاره به اینکه پرواز کرمانشاه به نجف تنها برای ایام اربعین برنامه‌ریزی شده بود گفت: در حال انجام بازاریابی در این زمینه هستیم و چنانچه پروازها به سمت نجف تکمیل شود برنامه سفر هوایی به سمت عتبات عالیات نیز برای آینده وجود دارد اما هنوز به نتیجه قطعی برای تکمیل پروازها نرسیده‌ایم.

وی بیان کرد: از روز چهارم آبان ماه کاروان‌های عتبات عالیات آغاز به کار می‌کنند و زائران هفت استان از طریق مرز خسروی اعزام می‌شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8671
  • 281 بازدید

برچسب ها