• امروز : چهارشنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 17 - شوال - 1443
  • برابر با : Wednesday - 18 May - 2022

پرونده قضایی در خصوص مسمومیت جمعی روستای «شیخ‌صله» تشکیل شد

  • کد خبر : 11792
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
پرونده قضایی در خصوص مسمومیت جمعی روستای «شیخ‌صله» تشکیل شد

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از دادگستری استان کرمانشاه، به دستور رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تشکیل پرونده در خصوص مسمومیت تعداد از اهالی روستای مرزی شیخ‌صله انجام شد. پس از اطلاع از مسمومیت تعدادی از هم استانی‌ها در روستای مرزی شیخ‌صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی،  پرویز توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه  به […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از دادگستری استان کرمانشاه، به دستور رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه تشکیل پرونده در خصوص مسمومیت تعداد از اهالی روستای مرزی شیخ‌صله انجام شد.

پس از اطلاع از مسمومیت تعدادی از هم استانی‌ها در روستای مرزی شیخ‌صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی،  پرویز توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه  به رئیس دادگستری شهرستان ثلاث باباجانی دستور تشکیل پرونده برای تحقیقات مقدماتی و صدور نتیجه نهایی صادر کرد.

توسلی‌زاده به رئیس دادگستری شهرستان ثلاث باباجانی دستور داد با توجه به اهمیت موضوع و اینکه جمع کثیری از هم استانی‌ها دچار مشکل شده‌اند تا حصول نتیجه نهایی موضوع را با جدیت پیگیری کنند و با خاطیان و یا قصور کنندگان برخورد کنند.

لازم به ذکر است، طبق آمار شبکه بهداشت شهرستان تاکنون تعداد ۳۴۷ نفر از اهالی روستای شیخ‌صله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی دچار مسمومیت شده‌اند که از این تعداد ۶۷ نفر در بیمارستان‌های مختلف که غالب آن‌ها از کودکان هستند، بستری شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11792
  • 102 بازدید

برچسب ها