• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022
یادداشت |

پروژه آندلسیزاسیون سینه ستبر یک انقلاب

  • کد خبر : 14723
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
پروژه آندلسیزاسیون سینه ستبر یک انقلاب
جبهه دشمن از بدو تأسیس خود، همیشه جنگ فرهنگی و نبرد باورها را برای دستیابی به اهداف خود بکار گرفته و با اقدامات سخیف آندلسیزاسیون سینه ستبر یک انقلاب را در دستور کار قرار داده است.

پاتاق نیوز، علی شجاعی*: درگیری ۲ جبهه اسلام و کفر در طول تاریخ حاکی از تلاش‌های گسترده و متنوع جبهه باطل برای شکست دادن جبهه حق با تاکتیک‌ها و خدعه ها گوناگونی بوده که اقدام نظامی و امنیتی صرفاً فقط یکی از برنامه‌های اجرایی آنان به شمار می رفته است!

جبهه دشمن از بدو تأسیس خود، همیشه و همیشه جنگ فرهنگی و نبرد باورها را برای دستیابی به اهداف خود به کار گرفته است.

یکی از مشهودترین نبردهای ادراکی که دشمنان اسلام برای ایجاد خمودگی و منزوی نمودن مسلمانان انجام دادند، در شهر «آندلس» در اسپانیای کنونی ترتیب داده شد و آنان آن قدر لهو و لعب و اباهه گری را در میان مسلمین در این شهر اروپایی صورت دادند که بسیاری از مسلمانان نیز درگیر گناهان و مفاسد اخلاقی پی در پی شدند و وقتی به خود آمدند دیدند که مسلمانان غرق در مادی گری و عدم معنویت باید عطای آندلس را به لقایش ببخشند!!!

پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که به گفته موشه دایا (وزیر دفاع اسرائیل) پایه‌های صهیونیسم را به لرزه در خواهد آورد، یکی از راهبردهای استکبار جهانی پس از ناکام بودن در زمینه گزینه نظامی، به میدان آوردن استراتژی تهاجم همه جانبه فرهنگی و به فساد کشیدن جوانان ایرانی بود که متأسفانه علیرغم تلاش‌هایی برای ناکام گذاشتن این توطئه دشمن، اما عده‌ای به خود جرأت تمسخر و هتک حرمت نسبت به ارزشهای دینی و مذهبی مورد احترام ملت عزیز ایران سلامی داده‌اند.

در یکی از این موارد که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده و قلوب بسیاری از دلسوزان اسلام و انقلاب را به درد آورده، عده‌ای ساختار شکن با کشف حجاب و زیر پا گذاشتن قوانین عمومی و اسلامی جامعه، اقدام به زیر پا گذاشتن یکی از تکایا سطح شهر کرمانشاه نموده‌اند!!!

این گونه حرکات یقیناً در راستای پروژه بی بند و بار نشان دادن جامعه اسلامی و سکولاریزاسیون آن صورت گرفته است.

یقیناً تمامی کسانی که در این حوزه مسئولیت دارند باید متوجه باشند، این مساله نه فقط اشتباه چند جوان جویای نام؛ بلکه در راستای اجرای یک پروژه بزرگ صهونیستی انجام شده است که اگر با سهل انگاری از کنار مراکز انتشار این گونه ساختار شکنی ها عبور کنیم، یقیناً باید منتظر از دست رفتن بسیاری از جوانان و غلطیدن آنها در دامن پروژه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی باشیم.

کرمانشاه، سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی، هرگز مردمانش در مقابل دشمنان کوتاه نیامده و در مقابل تهاجمات مقاومت داشته است و برخورد قاطع با این گونه موضوعات از سوی دستگاه قضائی یقیناً امید امت حزب الله را نسبت به آینده استان و حل معضلات فرهنگی به تصویر خواهد کشید.

*دکترای علوم سیاسی

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14723
  • نویسنده : علی شجاعی
  • 626 بازدید