• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

پروژه پل میدان امام خمینی (ره) باید تا پایان سال به اتمام برسد

  • کد خبر : 6217
  • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
پروژه پل میدان امام خمینی (ره) باید تا پایان سال به اتمام برسد

به گزارش پاتاق نیوز، مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری صبح امروز در بازید از پروژه‌های شهری کرمانشاه ضمن اعتراض به روند کند پیشرفت پروژه پل میدان امام خمینی (ره) گفت: روند تکمیل این پروژه طولانی شده وطولانی شدن آن باعث ایجاد مزاحمت وعدم خدمات رسانی مناسب به مردم شده است. وی افزود:به همین دلیل […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری صبح امروز در بازید از پروژه‌های شهری کرمانشاه ضمن اعتراض به روند کند پیشرفت پروژه پل میدان امام خمینی (ره) گفت: روند تکمیل این پروژه طولانی شده وطولانی شدن آن باعث ایجاد مزاحمت وعدم خدمات رسانی مناسب به مردم شده است.
وی افزود:به همین دلیل در بازدید امروز، از شهرداری و پیمانکار پروژه خواسته شد برنامه اجرایی و زمانبندی مراحل اجرای پروژه را ارائه دهند.
سالاری ضمن تاکید بر اینکه این پل باید تا پایان سال تکمیل شود در خصوص وضعیت مجتمع فیروزه نیز گفت: با توجه به اینکه این پروژه مدتی است بلاتکلیف مانده و مخاطراتی که بعد از بارندگی‌های اخیر برای خیابان مدرس و ساختمان‌های اطراف آن به وجود آورده است مقررشد شهرداری ظرف مدت یک هفته نسبت به ایمن سازی بدنه‌های جانبی پروژه اقدام کند.
سالاری ادامه ضمن بازدید از برخی نقاط آبشوران که نشست کرده گفت::
قرارشد شرکت آب منطقه‌ای استان آبشوران را بازدید و نقاط پرخطر آن را شناسایی و اولویت‌های اجرایی خود را در قسمت‌هایی که پر خطر هستند اعلام کند و آن‌ها را در اولویت اجرائی خود قرار دهد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در ادامه از میدان دام کرمانشاه نیز بازدید به عمل آورد؛ وی در خصوص وضعیت میدان دام کرمانشاه گفت::
با توجه به اینکه شهرداری امکانات میدان دام را در کنار کشتارگاه قرار داده است و همچنین اعتراضاتی که متقاضیان به وضعیت فعلی دارند، قرار شد شهرداری و یک تیم فنی، تخصصی برنامه‌ای در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان تهیه و جهت دستور نهایی به استانداری ارجاع دهند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6217
  • 283 بازدید

برچسب ها