• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021

پلمب کافی‌شاپ متخلف به دلیل عدم مجوز فعالیت در ماه رمضان

  • کد خبر : 6429
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
پلمب کافی‌شاپ متخلف به دلیل عدم مجوز فعالیت در ماه رمضان

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد که اخیراً در فضای مجازی کلیپی در خصوص حضور مأموران پلیس در یکی از کافی شاپ‌های سطح شهر و پلمب این واحد صنفی منتشر شد که واکنش‌هایی به دنبال داشت. در ادامه این توضیحات آمده است: […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد که اخیراً در فضای مجازی کلیپی در خصوص حضور مأموران پلیس در یکی از کافی شاپ‌های سطح شهر و پلمب این واحد صنفی منتشر شد که واکنش‌هایی به دنبال داشت.

در ادامه این توضیحات آمده است: کافی‌شاپی که اخیراً فیلم پلمب شدن آن در فضای مجازی منتشر شد با حکم دستگاه قضائی و به خاطر فعالیت غیرمجاز به دلیل نداشتن مجوز صنفی در ماه مبارک رمضان از ادامه فعالیتش جلوگیری شده است.

به دنبال شناسایی یک واحد کافی‌شاپ که در ماه مبارک رمضان بدون هیچ‌گونه مجوزی فعالیت می‌کرد، مأموران کلانتری با در دست داشتن نامه قضائی به این واحد مراجعه و حکم صادره در خصوص پلمب را به مالک آن ابلاغ کردند.

پس از حضور پلیس در کافی‌شاپ، همان گونه نیز که در فیلم منتشر شده مشهود است مالک این واحد صنفی با مقاومت در برابر مأموران عنوان می‌کند حتی به نماینده دادستان هم مجوز ارائه نخواهد داد.

در ادامه مأموران کلانتری پس از ابلاغ حکم دستگاه قضائی با رعایت حقوق شهروندی و برابر دستورالعمل صادره اقدام به پلمب این واحد صنفی متخلف می‌کنند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس کرمانشاه در پایان برای تنویر افکار عمومی اعلام داشت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اتحادیه‌های صنفی جهت ارائه خدمات به مسافران و افرادی که دارای عذر شرعی هستند، تحت شرایط و ضوابطی خاص از جمله رعایت شئونات اسلامی و پوشیدگی فضای بیرونی واحد صنفی مجوز صادر کرده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6429
  • 219 بازدید

برچسب ها