• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

پلمب ۱۴۲ واحد صنفی متخلف در ماه رمضان

  • کد خبر : 6769
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۵۶
پلمب ۱۴۲ واحد صنفی متخلف در ماه رمضان

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در راستای مطالبات عمومی و خواسته‌های شهروندان برای حفظ حرمت این ماه عزیز انجام شده است. وی یادآوری کرد: پلیس همواره تلاش کرده تا رضایت عموم مردم را جلب و در راستای خواسته‌ها و مطالبات آن‌ها گام بردارد که یکی از این […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: برخورد با واحد‌های صنفی متخلف در راستای مطالبات عمومی و خواسته‌های شهروندان برای حفظ حرمت این ماه عزیز انجام شده است.
وی یادآوری کرد: پلیس همواره تلاش کرده تا رضایت عموم مردم را جلب و در راستای خواسته‌ها و مطالبات آن‌ها گام بردارد که یکی از این مطالبات در ماه ضیافت الهی برخورد با مصادیق روزه خواری است.
سرهنگ آمویی افزود: خوشبختانه اکثر مردم شریف و مومن کرمانشاه در نیمه نخست ماه مبارک رمضان همکاری بسیار خوبی با پلیس داشته و حتی آن‌هایی هم که به هر دلیل موفق به روزه داری نشده اند از خوردن و آشامیدن در ملاء عام به حرمت این ماه عزیز و همشهریان خودداری کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با این وجود پلیس بنا بر وظیفه ذاتی خود با معدود افراد متظاهر به روزه خواری، واحد‌های صنفی و رانندگان متخلف نیز برخورد‌های لازم و قانونی را انجام داد.
سرهنگ آمویی گفت: در طول ماه مبارک رمضان، علاوه بر پلمب واحد‌های صنفی متخلف، ۴ هزار و ۱۶۶ نفر از متظاهران به روزه خواری تذکر لازم را دریافت کرده و مورد ارشاد و راهنمایی قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه ۶۱۱ نفر شامل ۵۶۵ آقا و ۴۶ خانم نیز به دلیل بی توجهی به تذکرات و ارشاد‌های پلیس دستگیر شدند، افزود: ۲۵۸ نفر ان‌ها نیز پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه تذکر به ۹۶۸ راننده دورن شهری که اقدام به روزه خواری در ملاء عام می‌کردند را از دیگر اقدامات صورت گرفته در ماه رمضان برشمرد و افزود: ۷۹ دستگاه خودروی این افراد که به روزه خواری خود در خودرو ادامه می‌دادند نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.
وی تاکید کرد: اقدام نیروی انتظامی برای مقابله با روزه خواری بنا بر مطالبه عمومی مردم صورت گرفته است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6769
  • 206 بازدید

برچسب ها