• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

پلمپ ۴۸ مغازه عرضه کننده مواد محترقه خطرناک

  • کد خبر : 5325
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۵
پلمپ  ۴۸ مغازه عرضه کننده مواد محترقه خطرناک

به گزارش پاتاق نیوز، رامین پهلوانی رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن ایام چهارشنبه سوری و فعالیت واحد‌های عرضه کننده مواد محترقه، گفت : طی حدود دو هفته اخیر با همکاری پلیس اماکن ۴۸ مغازه که مواد محترقه خطرناک عرضه می‌کردند را پلمب کردیم. پهلوانی در ادامه افزود : به واحد‌هایی […]

به گزارش پاتاق نیوز، رامین پهلوانی رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه با اشاره به نزدیک شدن ایام چهارشنبه سوری و فعالیت واحد‌های عرضه کننده مواد محترقه، گفت : طی حدود دو هفته اخیر با همکاری پلیس اماکن ۴۸ مغازه که مواد محترقه خطرناک عرضه می‌کردند را پلمب کردیم.
پهلوانی در ادامه افزود : به واحد‌هایی که در سال‌های قبل عرضه کننده مواد محترقه بودند و در این زمینه سابقه دارند نیز اخطار‌های لازم داده شده است.
رئیس بازرسی اتاق اصناف کرمانشاه با بیان اینکه تنها واحد‌های دارای مجوز می‌توانند برخی انواع مواد آتش بازی که خطرناک نباشد را عرضه کنند، یادآوری کرد: عرضه مواد محترقه خطرناک و دست ساز تخلف است.
به گفته این مسئول بسیاری از این مواد محترقه قاچاق و بی‌کیفیت بوده و استاندارد‌های لازم را ندارند و سلامت افراد را تهدید می‌کند.
پهلوانی با بیان اینکه با همکاری پلیس اماکن، بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی نظارت بر بازار صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت بازار کنترل همه واحد‌هایی که مواد محترقه خطرناک عرضه می‌کنند دشوار است. همچنین بسیاری از واحد‌ها مواد محترقه خود را در معرض دید نمی‌گذارند و فقط هنگامی که با همراهی پلیس اماکن هستیم می‌توانیم این مغازه‌ها را بازرسی کنیم.
وی افزد: معضل دیگر ما این است که برخی واحد‌های صنفی که در یک رسته دیگر فعالیت دارند، در این ایام به عرضه مواد محترقه روی می‌آورند.
رئیس بازرسی اتاق اصناف کرمانشاه مهمترین نکته را عدم خرید این مواد از سوی خود مردم دانست و عنوان کرد: مردم باید خطر مواد محترقه را برای سلامتی خود و فرزندانشان جدی بگیرند و از خریدن آن‌ها خودداری کنند .

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5325
  • 336 بازدید

برچسب ها