• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

پلیس آماده تامین امنیت مسافران نوروزی است

  • کد خبر : 5100
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳
پلیس آماده تامین امنیت مسافران نوروزی است

به گزارش پاتاق نیوز، منوچهر امان اللهی فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت:  خوشبختانه هماهنگی و آمادگی خوبی میان کارکنان پلیس وجود دارد و همگی برای خدمتگذاری به مردم در ایام نوروز آماده هستند. وی با بیان اینکه  شهرستان پاوه یکی از نقاط با جاذبه گردشگری بالاست و همه ساله خصوصا در ایام نوروز به خاطر مناظر طبیعی و دیدنی آن، […]

به گزارش پاتاق نیوز، منوچهر امان اللهی فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت:  خوشبختانه هماهنگی و آمادگی خوبی میان کارکنان پلیس وجود دارد و همگی برای خدمتگذاری به مردم در ایام نوروز آماده هستند.
وی با بیان اینکه  شهرستان پاوه یکی از نقاط با جاذبه گردشگری بالاست و همه ساله خصوصا در ایام نوروز به خاطر مناظر طبیعی و دیدنی آن، گردشگران زیادی راهی این نقطه می‌شوند گفت: زمانی که گردشگر وارد شهر و منطقه‌ای می‌شود اولین چیزی که مطالبه می‌کند امنیت است و اینجاست که نقش پلیس بیش از پیش مشخص می‌شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: ماندگاری گردشگر و ایجاد تمایل در وی برای حضور دوباره همه بستگی به امنیت ایجاد شده دارد که افزایش سالانه حضور گردشگران در نقاط مختلف استان و خصوصا شهر‌های اورامان نشین بیانگر وجود امنیت است.
وی گفت: پلیس هیچ هدفی جز امنیت آفرینی و جذب رضایت مردم ندارد و برای تحقق این مهم از همه چیز می‌گذرند و حتی آسایش خود و خانواده اشان را نیز فدا می‌کنند تا لبخند رضایت بر لبان شهروندان بنشیند.
سردار امان اللهی گفت: در بررسی‌های انجام شده کرمانشاه یکی از امن‌ترین استان‌های کشور بوده است و مسافران نوروزی نیز این امنیت را به خوبی در مدت زمان حضور خود احساس کرده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5100
  • 340 بازدید

برچسب ها