• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

پلیس برای حفظ امنیت مردم با هیچ کس تعارف ندارد

  • کد خبر : 16450
  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
پلیس برای حفظ امنیت مردم با هیچ کس تعارف ندارد
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس برای حفظ امنیت مردم و جامعه با هیچ کس تعارف ندارد، گفت: مجرمان بدانند اگر بخواهند کوچکترین چالشی در این امنیت ایجاد کنند با برخوردی سخت و پشیمان‌کننده مواجه خواهند شد.

به گزارش پاتاق نیوز، سردار علی اکبر جاویدان روز یکشنبه در نشست با مجمع خیرین امنیت ساز که در پردیس انتظامی استان و با حضور بازوند استاندار کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: به برکت حضور نیروهای مسلح مقتدر و نیروهایی ولایی و جان برکف،  ناامنی نگران کننده ای در استان کرمانشاه نداریم.

وی با بیان اینکه هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرایم و افزایش سطح امنیت جامعه است، گفت: برای رسیدن به این مهم همکاران پرتلاش ما در کنار سایر نیروهای امنیتی شبانه روز تلاش می کنند و خوشبختانه تاکنون نیز نتایج خوبی حاصل شده است.

سردار جاویدان گفت: امروز اشراف اطلاعاتی پلیس در عالیترین سطح خود قرار دارد به گونه ای که قادر است مجرمان را در کیلومترها دورتر از محل وقوع جرم شناسایی و دستگیر کند و یا از وقوع بسیاری اتفاقات دیگر جلوگیری نماید.

این مقام عالیرتبه انتظامی همچنین کرمانشاه را استانی ناامن برای مجرمان و خلافکاران دانست و گفت: مردم مطمئن باشند پلیس با همه توان برای ارتقا امنیت جامعه شبانه روز تلاش و اجازه عرض اندام به افراد مجرم را نمی دهد.

وی خاطرنشان کرد: کرمانشاه با وجود مرزی بودن خوشبختانه از امنیت مطلوبی برخوردار است و معدود جرایم خشن نیز به سرعت کشف و با آن برخورد می شود.

سردار جاویدان یادآوری کرد: جمهوری اسلامی در طول ۴۲ سالی که از پیروزی انقلاب می گذرد همواره در معرض انواع تهدیدها قرار داشته اما به فضل الهی و با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح گزندی به کشور وارد نشده است.

رییس پلیس استان کرمانشاه گفت: ایجاد بی نظمی و هرج و مرج در جامعه به منظور کاهش امنیت عمومی و رعب و وحشت میان مردم از دیگر برنامه هایی است که طی چندسال اخیر با جدیت از سوی دشمنان دنبال شده است که البته با حضور به موقع پلیس از این توطئه نیز سودی نبرده اند.

وی حفظ امنیت جامعه را یکی از وظایف ذاتی پلیس برشمرد و گفت: با کمک خیران امنیت ساز به فضل الهی شرایط بسیار بهتری را رقم زده و امنیت مضاعف تری در استان حکمفرما خواهد شد.

سردار جاویدان در پایان گفت: با حضور خیران امنیت ساز پلیس قدم های محکمتری برای رسیدن به نقطه مطلوب که مدنظر رهبر معظم انقلاب قرار دارد برخواهد داشت و امید می رود می توانیم به فرمایشات معظم له به صورت کامل عمل کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16450
  • 85 بازدید