• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

پلیس حافظ اصلی امنیت در جامعه است/ نیاز به حضور نیروی انتظامی برای پیشگیری از شیوع کرونا در کرمانشاه

  • کد خبر : 13005
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
پلیس حافظ اصلی امنیت در جامعه است/ نیاز به حضور نیروی انتظامی برای پیشگیری از شیوع کرونا در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: امروز نیروی انتظامی با اخلاق‌مداری، صلابت، اقتدار، امانت‌داری، تواضع و مردم‌داری بسترساز امنیت برای کشور و مردم شده است. هوشنگ بازوند امروز در آئین صبحگاه عمومی یگان‌های انتظامی استان کرمانشاه که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور رئیس دادگستری استان، دادستان کرمانشاه، اعضای شورای تامین و فرماندهان […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه گفت: امروز نیروی انتظامی با اخلاق‌مداری، صلابت، اقتدار، امانت‌داری، تواضع و مردم‌داری بسترساز امنیت برای کشور و مردم شده است.

هوشنگ بازوند امروز در آئین صبحگاه عمومی یگان‌های انتظامی استان کرمانشاه که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور رئیس دادگستری استان، دادستان کرمانشاه، اعضای شورای تامین و فرماندهان نظامی و انتظامی استان در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: امروز نیروهای نظامی و انتظامی با رشادت و ازخودگذشتگی از مرزهای این سرزمین اسلامی حفاظت و حراست می‌کنند و تاکنون شهدای بسیاری را در این راه تقدیم کرده‌اند و دفتر این شهادت‌طلبی همچنان مفتوح است.

وی افزود: امروز نیروی انتظامی با اخلاق‌مداری، صلابت، اقتدار، امانت‌داری، تواضع و مردم‌داری بسترساز امنیت برای کشور و مردم شده است.

استاندار کرمانشاه اضافه کرد: بی‌گمان مردم ایران همیشه قدردان این خدمات و زحمات هستند و این سرمایه‌ای گرانقدر برای نیروی انتظامی است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی یک نیروی مدنی و مردمی است و گره بسیاری از مشکلات مردم توسط این عزیزان گشوده می‌شود.

رئیس شورای تامین استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه شعار امسال امنیت و سلامت برای همه است در ادامه، عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا، کشور در شرایط بسیار ویژه‌ای است؛ هم‌اکنون ۶۷۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند و اگر این تعداد به مرز ۸۰۰ نفر برسد ارائه خدمات به این حجم از بیمار بسیار دشوار می‌شود.

 بازوند یادآور شد: نیروی انتظامی یک نیروی مرتبط با جامعه و مردم است و می‌تواند با نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دادن تذکرات لازم به سلامت جامعه کمک کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=13005
  • 166 بازدید

برچسب ها