• امروز : سه شنبه - ۲۸ دی - ۱۴۰۰
  • برابر با : 15 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 18 January - 2022

پنجمین مدافع سلامت استان کرمانشاه آسمانی شد

  • کد خبر : 10601
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
پنجمین مدافع سلامت استان کرمانشاه آسمانی شد

به گزارش پاتاق نیوز، مدافعان سلامت استان کرمانشاه صبح امروز داغدار پنجمین همکار خود شدند که بر اثر ابتلاء به کوید ۱۹ جان خود را از دست داد  مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: محمدرضا سمیعی صبح جمعه پس از چند روز بستری در بیمارستان گلستان بر اثر کرونا درگذشت. […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدافعان سلامت استان کرمانشاه صبح امروز داغدار پنجمین همکار خود شدند که بر اثر ابتلاء به کوید ۱۹ جان خود را از دست داد

 مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: محمدرضا سمیعی صبح جمعه پس از چند روز بستری در بیمارستان گلستان بر اثر کرونا درگذشت.

مهدی محمدی افزود: دکتر سمیعی دکترای علوم آزمایشگاهی، موسس و مسئول فنی آزمایشگاه بوعلی و مسئول فنی آزمایشگاه مرکزی رفرانس کرمانشاه بود.

او گفت: دکتر سمیعی صبح امروز جمعه پس از تحمل رنج بیماری کرونا و با وجود تلاش کادر درمانی در بیمارستان گلستان جان به جان‌آفرین تسلیم‌ کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در پیامی درگذشت دکتر سمیعی را تسلیت گفت و نوشت: درگذشت شادروان دکتر محمدرضا سمیعی که سال‌ها در عرصه فعالیت‌های تشخیصی در استان از جمله به عنوان مدیر امور آزمایشگاه‌های معاونت درمان دانشگاه و مسئولیت فنی بخشی از آزمایشگاه مرجع و نیز در بیمارستان‌های کرمانشاه به مردم خدمت کرد، موجب اندوه جامعه سلامت استان شد.

دکتر محمودرضا مرادی در ادامه این پیام آورده است: این ضایعه را به خانواده و بازماندگان مصیبت‌دیده، همکاران و به ویژه جامعه علوم آزمایشگاهی استان تسلیت می‌گویم و ‌امیدوارم پاداش خدمت صادقانه و خوش‌خلقی همیشگی ایشان رضایت و ‌رضوان الهی باشد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10601
  • 149 بازدید

برچسب ها