• امروز : دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 17 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 26 July - 2021

پوشش نسل ۳ و ۴ تلفن همراه در مسیر کنگاور-خسروی

  • کد خبر : 8455
  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
پوشش نسل ۳ و ۴ تلفن همراه در مسیر کنگاور-خسروی

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به آمادگی زیرساخت‌های ارتباطی در مسیر زائران اربعین از کنگاور تا خسروی گفت: ۸۰ درصد مسیر کنگاور تا خسروی زیرپوشش تحت پوشش نسل ۳ و ۴ تلفن همراه قرار گرفت. مسیب قبادیان با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی برای زائران اربعین حسینی در استان فراهم شده است […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل مخابرات منطقه کرمانشاه با اشاره به آمادگی زیرساخت‌های ارتباطی در مسیر زائران اربعین از کنگاور تا خسروی گفت: ۸۰ درصد مسیر کنگاور تا خسروی زیرپوشش تحت پوشش نسل ۳ و ۴ تلفن همراه قرار گرفت.

مسیب قبادیان با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی برای زائران اربعین حسینی در استان فراهم شده است اظهار داشت: ۵۳ سایت در مسیر کنگاور تا خسروی بخش عمده‌ای از نقاط کور جاده‌ای را پوشش می‌دهد.

وی با بیان اینکه برای زیرساخت ارتباطی حوزه اربعین از قصرشیرین تا خسروی فیبر نوری ۴۸ کور برقرار شده است عنوان کرد: به طور معمول تکنولوژی نسل سوم و چهارم اینترنت در جاده‌ها استفاده نمی‌شود اما به دلیل تردد زائران اربعین بیش از ۸۰ درصد مسیر کنگاور تا خسروی زیرپوشش نسل سه و چهار همراه اول قرار دارد.  

قبادیان با بیان اینکه در مسیر شهرها نیز سایت‌ها تقویت شده است گفت: از نظر ترافیکی بیش از دو برابر ظرفیت عادی پیش‌بینی و توسعه انجام شده است و به تدریج که زوار اعزام شوند ظرفیت‌ها وارد مدار می‌شود و ترافیک شبکه را پشتیبانی می‌کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه ممکن است مشترکان همراه اول در زمینه قطع تلفن، تعویض سیمکارت و در مجموع خدمات مشترکان نیازمند خدمات باشند در طول مسیر به‌ویژه در محل استقرار موکب‌ها به دلیل تجمع زائران کانترهایی برای خدمات‌رسانی به مشترکان همراه اول مستقر شده‌اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8455
  • 177 بازدید

برچسب ها