• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

پویش سه شنبه های بدون خودرو گامی در راستای حفظ محیط زیست

  • کد خبر : 5069
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
پویش سه شنبه های بدون خودرو گامی در راستای حفظ محیط زیست

شهریار سعیدپور مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار  پاتاق نیوز، با اشاره به اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو ابراز داشت : این رویکرد مثبت و مورد استقبال مردم شریف شهرستان جوانرود قرار گرفته و خوشبختانه سه‌شنبه های هر هفته مردم از دوچرخه یا خودروهایی عمومی همچون تاکسی استفاده […]

شهریار سعیدپور مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار  پاتاق نیوز، با اشاره به اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو ابراز داشت : این رویکرد مثبت و مورد استقبال مردم شریف شهرستان جوانرود قرار گرفته و خوشبختانه سه‌شنبه های هر هفته مردم از دوچرخه یا خودروهایی عمومی همچون تاکسی استفاده می کنند.
مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان کرمانشاه در ادامه بیان داشت: عدم استفاده از خودروی شخصی و استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و یا دوچرخه های شخصی علاوه بر کاهش آلودگی هوا حس مشارکت و هم دلی را در وجود مردم ارتقا خواهد داد.
این مسئول با اشاره به حرکت پسندیده کارمند جوانرودی بانک قرض الحسنه رسالت گفت: حامد خرمی با رکاب زدن مسیر روانسر_ جوانرود این مهم را به کارکنان ادارات و سایر مردم نشان داد که سلامتی افراد در اولویت بوده و باید نسبت به حفظ محیط زیست اهتمام ویژه ای داشته باشیم .
سعیدپور در پایان ابراز داشت : کارکنان ادارات و سازمان ها می توانند با پیوستن به پویش سه شنبه های بدون خودرو و ایجاد کانون بانکداری اجتماعی در بانک قرض الحسنه رسالت از تسهیلات قرض الحسنه بدون کارمزد جهت خرید دوچرخه بهره مند شوند.
لازم به ذکر است  فرماندار شهرستان جوانرود در پایان این پویش از حامد خرمی کارمند بانک قرض الحسنه رسالت شهرستان جوانرود در راستای حمایت از محیط زیست و اجرای طرح سه شنبه های بدون خودرو تقدیر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5069
  • 334 بازدید

برچسب ها