موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 11892
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
  • 39 بازدید
پویش «من حضرت محمد(ص) را دوست دارم » در کرمانشاه راه اندازی شد

پویش «من حضرت محمد(ص) را دوست دارم » در کرمانشاه راه اندازی شد

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: پویش شهروندی «من حضرت محمد(ص) را دوست دارم» در جهت محکوم کردن هتاکی نشریه ی فرانسوی راه اندازی شد. مهدی عبدالمالکی اظهار کرد: معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه در راستای محکوم کردن عمل قبیح نشریه فرانسوی، پویشی را راه اندازی کرده […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه گفت: پویش شهروندی «من حضرت محمد(ص) را دوست دارم» در جهت محکوم کردن هتاکی نشریه ی فرانسوی راه اندازی شد.

مهدی عبدالمالکی اظهار کرد: معاونت فرهنگی شهرداری کرمانشاه در راستای محکوم کردن عمل قبیح نشریه فرانسوی، پویشی را راه اندازی کرده که به موجب آن افرادی که نام آنان محمد است، می‌توانند حدیثی از رسول مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) یا شعر و نثری که درباره آن حضرت گفته شده را با دستخط خود نوشته و همراه با مشخصات و صفحه اول کارت ملی خود به شماره پیام رسان ۰۹۱۸۹۳۳۵۲۰۹ در واتس آپ یا آدرس اینستاگرام gahwaretamadon ارسال کنند.

وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار را تا پایان مهرماه سال جاری است و به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان در این پویش، جوایزی به قید قرعه اهدا می‌شود.

معاون فرهنگی شهردار کرمانشاه گفت: پویش شهروندی «من حضرت محمد (ص) را دوست دارم» در راستای محکوم کردن هتک حرمت نشریه فرانسوی راه اندازی شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*