• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

پیاده‌رو کردن پارکینگ شهرداری احترام به حقوق شهروندی است

  • کد خبر : 12947
  • ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
پیاده‌رو کردن پارکینگ شهرداری احترام به حقوق شهروندی است

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه در بازدید از چند پروژه شهری از جمله پیاده‌رو پارکینگ شهرداری شهر کرمانشاه گفت: در این پروژه به حقوق شهروندی احترام گذاشته شده است. هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه به همراه شهردار و جمعی از مدیران از پروژه‌های پیاده‌روسازی پارکینگ شهرداری(محل تجمع پزشکان)، ساماندهی حاشیه رودخانه آبشوران، پیاده راه سراب قنبر […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه در بازدید از چند پروژه شهری از جمله پیاده‌رو پارکینگ شهرداری شهر کرمانشاه گفت: در این پروژه به حقوق شهروندی احترام گذاشته شده است.

هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه به همراه شهردار و جمعی از مدیران از پروژه‌های پیاده‌روسازی پارکینگ شهرداری(محل تجمع پزشکان)، ساماندهی حاشیه رودخانه آبشوران، پیاده راه سراب قنبر و آسفالت محله های آقاجان و زورآباد بازدید کرد.

بازوند، آسفالت و ایجاد فضای سبز در حاشیه رودخانه آبشوران را مطالبه جدی مردم این محلات دانست و گفت: این کار بر روی ارزش افزوده املاک حاشیه آبشوران موثر بوده است.

وی ایجاد پیاده‌راه در سراب قنبر کرمانشاه را نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: وقتی صحبت از کلانشهر می‌شود باید شاهد اجرای طرح‌های نو شهری باشیم.

آسفالت محله‌های آقاجان و زورآباد دیگر طرحی بود که استاندار کرمانشاه به آن اشاره کرد و گفت: به دلیل سختی تردد ماشین آلات در این محلات، آسفالت به سختی و با دست انجام شده است.

بازوند بیان داشت: برای آسفالت این محلات از از ۱۱۵ هزار تن آسفالت استفاده شده، ضمن اینکه شهرداری ۵۰ هزار تن آسفالت در محلات فقیرنشین را در دستور کار دارد.

کلانشهر کرمانشاه یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جای داده است.

طبق برآوردها حداقل یک سوم از جمعیت شهر کرمانشاه معادل حدود ۳۰۰ هزار نفر در مناطق حاشیه نشین زندگی می‌کنند.

شهرداری در قالب هشت منطقه شهری به شهروندان این کلانشهر خدمات ارائه می‌دهد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12947
  • 167 بازدید

برچسب ها