• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

پیاده راه مدرس و خط BRT مدرس پروژه طلایی شهرداری کرمانشاه

  • کد خبر : 12201
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
پیاده راه مدرس و خط BRT مدرس پروژه طلایی شهرداری کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مدرس و راه اندازی خط BRT یک پروژه طلایی برای شهرداری است. مهرداد سالاری به همراه سعید طلوعی شهردار کرمانشاه از پروژه های جاری شهرداری کرمانشاه بازدید کرد بر اساس این گزارش معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به اهمیت انجام پروژه پیاده راه […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مدرس و راه اندازی خط BRT یک پروژه طلایی برای شهرداری است.

مهرداد سالاری به همراه سعید طلوعی شهردار کرمانشاه از پروژه های جاری شهرداری کرمانشاه بازدید کرد

بر اساس این گزارش معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به اهمیت انجام پروژه پیاده راه مدرس و راه اندازی خط BRT در این خیابان گفت: این پروژه به عنوان یک پروژه طلایی و ماندگار در شهر کرمانشاه تلقی می شود.

سالاری گفت: اهمیت این پروژه به قدری بالا است که استانداری کرمانشاه با حمایت های مالی و سرمایه گذاری در راستای اجرای آن شهرداری کرمانشاه راه حمایت میکند.

سالاری در ادامه بازدید ها از پروژه های پیاده راه پارکینگ شهرداری و پروژه پارک جنگلی سراب قنبر بازدید کرد.

وی با اشاره به کم شدن ترافیک پارکینگ شهرداری و دسترسی آسان شهروندان به مطب پزشکان در این خیابان گفت: این پروژه یک پروژه ماندگار در شهر کرمانشاه است و رفاه شهروندان و احیاء و ارتقاء بافت تجاری و ایجاد فضای مناسب شهری را به هم همراه داشت.

سالاری از پروژه پارک جنگلی سراب قنبر به عنو‌ان یک جاذبه جذب گردشگر یاد کرد و گفت: بهره برداری از پروژه پارک جنگلی به عنوان یک جاذبه مهم در ضلع غربی شهر کرمانشاه میتواند میزان جذب گردشگر شهری و درامد بالایی برای شهرداری کرمانشاه داشته باشد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12201
  • 114 بازدید

برچسب ها