• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022

پیام تبریک دکتر طلوعی به مناسبت روز ملی کرمانشاه

  • کد خبر : 10651
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
پیام تبریک دکتر طلوعی به مناسبت روز ملی کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، شهردارکرمانشاه درخصوص روز ملی کرمانشاه پیامی صادر کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه در این پیام آمده است: پنجم مردادماه به نام روز ملی کرمانشاه مزین شده است. کرمانشاه، این خطه پهناور، که قدیمی ترین نوشته ها، گویای آن است که از نخستین زیستگاه های بشری و مهد تمدن بوده و […]

به گزارش پاتاق نیوز، شهردارکرمانشاه درخصوص روز ملی کرمانشاه پیامی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه در این پیام آمده است: پنجم مردادماه به نام روز ملی کرمانشاه مزین شده است.
کرمانشاه، این خطه پهناور، که قدیمی ترین نوشته ها، گویای آن است که از نخستین زیستگاه های بشری و مهد تمدن بوده و اکنون نیز یکی از غنی ترین مناطق از نظر آثار تاریخی، جاذبه های طبیعی و قابلیت های توریستی است و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد استراتژیکی و موقعیت جغرافیایی از دیرزمان اهمیت بسزایی داشته و همیشه مورد طمع دشمنان بوده، اما به گواه تاریخ، روحیه استقلال طلبی و آزادگی مردم سلحشور ایران مطامع و حرکت های مذبوحانه آنان را ناکام گذاشته و خواهد گذاشت.
روز ملی کرمانشاه، روز حماسه آفرینی کرمانشاهیان و دیوار شدنشان در مقابل هجوم دشمنان و مانع شدنشان بر سر راه غارت کشور است.
ضمن ارج نهادن به یاد و خاطره شهدای معزز و ایثارگران سرافراز عملیات مرصاد، که جانانه از آب و خاک ایران اسلامی دفاع کردند و آرزوی منافقین کوردل و رژیم بعث را ناکام گذاشتند روز ملی کرمانشاه، را بر ملت بزرگ ایران و بر همه آنان که در این افتخار ماندگار و پیروزی شیرین سهیم بوده اند، تبریک عرض می کنیم.
امید که کردگار کریم عزت ایران اسلامی را مستدام و ثبات قدم و توفیقات، ملت غیور ایران را بر قرار بدارد.
دکتر سعید طلوعی شهردار کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10651
  • 186 بازدید

برچسب ها