• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
 • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
 • برابر با : Friday - 3 December - 2021

پیام تبریک رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه به مناسبت روز خبرنگار

 • کد خبر : 10977
 • ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
پیام تبریک رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پاتاق نیوز ، محمدرضا امامی نیا ، رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه به مناسبت روز خبرنگار در پیامی این روز را به خبرنگاران تبریک گفتند . متن این پیام به شرح ذیل است : «به نام خداوند بخشنده مهربان » روز خبرنگار متعلق به انسانهای وارسته ای است که […]

به گزارش پاتاق نیوز ، محمدرضا امامی نیا ، رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه به مناسبت روز خبرنگار در پیامی این روز را به خبرنگاران تبریک گفتند .

متن این پیام به شرح ذیل است :

«به نام خداوند بخشنده مهربان »

روز خبرنگار متعلق به انسانهای وارسته ای است که چشم بینا وزبان گویای جامعه هستند .

خبرنگاران، فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع رسانی هستند که بی­ آنکه ادعایی داشته باشند، در توسعه آگاهی عمومی در کشور ایفای نقش می­کنند.

هفدهم مرداد که به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار متعهد و شجاع، شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است، فرصت ارزشمندی است تا از جایگاه معنوی و زحمات و تلاشهای صادقانه اصحاب رسانه در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی عمومی تقدیر به عمل آید.

قشر فرهیخته ای که به پاس ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام رسانی، همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار بوده و شایسته ارزشمند ترین تکریم ها می باشند و حقیقتاً در این روزهای سخت مقابله با بیماری منحوس کرونا دوشادوش کادر درمان تلاش می کنند و با آگاهی بخشی به جامعه، همراه با دستگاه های اجرایی تلاشی دلسوزانه داشته و دارند .

در شرایط فعلی کشور که دشمن با تحریمهای ظالمانه بدنبال اعمال فشار بر کشور عزیزمان ایران است،باز هم این اصحاب عزیز رسانه هستند که می توانند با تحلیل مسائل روز و آگاهی بخشیدن به جامعه در جهت خنثی سازی نقشه‌های شوم دشمنان و امیدآفرینی در جامعه گام برداشته و تاثیر گذار باشند.

اینحانب فرصت را مغتنم شمرده فرارسیدن این روز بزرگ را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و مجاهدان عرصه خبر و اطلاع رسانی کشور به ویژه خبرنگاران پرتلاش استان تبریک عرض نموده و برای کلیه عزیزان بی ادعای این عرصه، آرزوی سرافرازی و توفیق روزافزون دارم».

       محمدرضا امامی نیا
رئیس روابط عمومی و امور بین الملل
   شرکت پالایش نفت کرمانشاه
لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10977
 • 159 بازدید

برچسب ها