• امروز : پنج شنبه - ۱ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 16 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 23 September - 2021

پیام تبریک شهردار کرمانشاه به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ خورشیدی

  • کد خبر : 16705
  • ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
پیام تبریک شهردار کرمانشاه به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ خورشیدی
کرمانشاه - شهردار کرمانشاه در پیامی فرا رسیدن سال نو و آغاز سال ۱۴۰۰ خورشیدی را تبریک گفت.

به گزارش پاتاق نیوز، سعید طلوعی با صدور پیامی فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را به تمام مردم ایران اسلامی و شهر کرمانشاه تبریک گفت.

متن پیام تبریک نوروزی شهردار کرمانشاه به این شرح است:

انتخاب نوروز به عنوان آغاز سال جدید علاوه بر اینکه بر محاسبات دقیق علمی و ریاضی استوار است، نشانه روح زیباطلب، اعتدال جو و خوب ایرانی است و بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای نو شدن و از نو آغاز کردن و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

سال ۱۳۹۹ که مزین به شعار هوشمندانه مقام معظم رهبری مبنی بر “جهش تولید ” بود به پایان رسید. سالی با سختی‌ها و گشایش‌ها، کامیابی‌ها و تجربه‌های تلخ و شیرین همراه بود امیدوارم سال جدید همان طور که مقام معظم رهبری سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» نام گذاری کردند، سال اتفاقات و رویدادهای بزرگ در همه ابعاد اقتصادی فرهنگی و اجتماعی باشد و در سال پیش‌رو کرمانشاه بیش از گذشته با همت و کار مداوم مسئولان و مشارکت و همدلی مردم در مسیر رشد و تعالی قرار بگیرد.

اینک در آستانه سال نو بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانب حلول سال نو را که جلوه ای از حکمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه شما مردم فهیم؛ با صفا، صمیمی، نجیب و وفادار شهرمان کرمانشاه تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.
ان‌شاءالله
سعید طلوعی
شهردار کرمانشاه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16705
  • 78 بازدید